Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:12. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:15

Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів

Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів... Державна закупівля - UA-2026-08-31-008009-a Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів від замовника Військова частина А4633 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-008009-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:12
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 14:47

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
5286.54
5 286,54 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:52,87 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4633
ЄДРПОУ:26631896 Досьє YouControl
Контактна особа:Галунко Євгеній Володимирович
Телефон:380968300542
E-mail:e.galunko_a4633@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Запасні частини до вантажних т ...
5 286,54 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 14:47
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Фiльтр палива KNECHT шт 1 KX182/1D Сідельний тягач Scania R500 VIN-код автомобіля XLER6X40005171046

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Фільтр масляний шт 1 E21H D361 Сідельний тягач Scania R500 VIN-код автомобіля XLER6X40005171046

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

ФIЛЬТР ПОВIТРЯ 93092E шт 1 93092EWIX Сідельний тягач Scania R500 VIN-код автомобіля XLER6X40005171046

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Фільтр охолоджуючої рідини шт 1 P768189 Сідельний тягач Scania R500 VIN-код автомобіля XLER6X40005171046

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Фільтр вологовіддільника шт 1 K 115979X00 Сідельний тягач Scania R500 VIN-код автомобіля XLER6X40005171046

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Фільтр повітряний шт 1 PUR-HA0082 Сідельний тягач Scania R500 VIN-код автомобіля XLER6X40005171046

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:12:37
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічний Видалено31-08-2026, 15:12:53
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:15:22
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:12:37
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ