Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 16:32. Дата останніх змін - 28-08-2026, 16:32

Насос циркуляційний ,термозмішувальний вузол

Насос циркуляційний ,термозмішувальний вузол... Державна закупівля - UA-2026-08-28-010520-a Насос циркуляційний ,термозмішувальний вузол від замовника 20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-010520-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 16:32
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 12:41

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
25600.5
25 600,50 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:128 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009)
ЄДРПОУ:23313842 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальов Юрій Михайлович
Телефон:380973155240
E-mail:ura.kovaljov@icloud.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Насос циркуляційний ,термозміш ...
25 600,50 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 12:41
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Насос циркуляційний 0.5кВт Hmax 12м Qmax 190л/хв Ø2" 220мм + гайки Ø1¼" AQUATICA (або еквівалент)

1
штука
Україна Волинська область
по 30-09-2026
42120000-6
Насоси та компресори


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Термозмішувальний вузол Laddomat 21-60 53°C з насосом (або еквівалент)

1
штука
Україна Волинська область
по 30-09-2026
42120000-6
Насоси та компресори


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:32:26
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:32:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:32:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:32:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:32:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:32:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:32:22
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:32:22
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ