Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 16:39. Дата останніх змін - 27-08-2026, 16:39

Насоси та компресори для утримання військової техніки спеціального призначення

Насоси та компресори для утримання військової техніки спеціального призначення... Державна закупівля - UA-2026-08-27-011473-a Насоси та компресори для утримання військової техніки спеціального призначення від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-011473-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 16:39
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 05-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 11:26

Закупівля здійснюється відповідно до постанови КМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» (зі змінами).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
37394
37 394 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:373,94 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:39309315 Досьє YouControl
Контактна особа:Добровольський Олексій
Телефон:380682629892
E-mail:o.dobrovolskyi@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Насоси та компресори для утрим ...
37 394 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 11:26
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пристрій для заміни оливи в трансмісії 6л, 2.8-12BAR JJEZ0106E TOPTUL

3
штука
Україна Харківська область Харків
по 20-10-2026
42120000-6
Насоси та компресори


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Комплект для заміни оливи в АКПП пневматичний 10 п. Profline 30597

1
штука
Україна Харківська область Харків
по 20-10-2026
42120000-6
Насоси та компресори


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Помпа ручна вакуумна з обладунками кпл. 22 шт YATO YT-0674

1
штука
Україна Харківська область Харків
по 20-10-2026
42120000-6
Насоси та компресори


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пристрій для заміни гальмівної рідини JJBZ0115

1
штука
Україна Харківська область Харків
по 20-10-2026
42120000-6
Насоси та компресори


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:39:09
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:39:03
          Тип документа: Критерії прийнятності
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Критерії прийнятності
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:39:03
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:39:03
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:39:03
                  Тип документа: Проект договору
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Проект договору
                    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:39:03
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ