Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 16:12. Дата останніх змін - 27-08-2026, 16:41

Крани кулькові

Крани кулькові... Державна закупівля - UA-2026-08-27-010796-a Крани кулькові від замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОНУ" від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-010796-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-012835-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 16:12
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 04-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 11:49

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
96734.88
96 734,88 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:967,35 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОНУ"
ЄДРПОУ:00282435 Досьє YouControl
Контактна особа:Погребняк Станіслав
Телефон:380672518622
E-mail:zbsh_uo@ukr.net
Місцезнаходження:
23310, Україна, Вінницька область,Гнівань, вул.Промислова, будинок 15
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Крани кулькові
96 734,88 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 11:49
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

кран кульовий фланцевий ст. 16 Атм180°С: - dy 50

10
штука
23310 Україна Вінницька область Гнівань вул.Промислова, будинок 15
по 31-12-2026
42130000-9
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

кран кульовий фланцевий ст. 16 Атм180°С: - dy 100

10
штука
23310 Україна Вінницька область Гнівань вул.Промислова, будинок 15
по 31-12-2026
42130000-9
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

) кран кульовий фланцевий ст. 16 Атм180°С: - dy 125

2
штука
23310 Україна Вінницька область Гнівань вул.Промислова, будинок 15
по 31-12-2026
42130000-9
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:41:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:15:13
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:15:13
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ