Закупівлю оголошено - 21-08-2026, 10:24. Дата останніх змін - 21-08-2026, 10:27

Ультразвукова мийна машина 22л YATO YT-55801 (або еквівалент)

Ультразвукова мийна машина 22л YATO YT-55801 (або еквівалент)... Державна закупівля - UA-2026-08-21-002265-a Ультразвукова мийна машина 22л YATO YT-55801 (або еквівалент) від замовника Військова частина А1325 від 8/21/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-21-002265-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 21-08-2026, 10:24
по 28-08-2026, 10:29
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 10:29
по 02-09-2026, 10:29
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 03-09-2026, 15:56

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
17653.33
17 653,33 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:88,27 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1325
ЄДРПОУ:26621567 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальов Сергій Анатолійович
Телефон:+380637353096
E-mail:leva-71@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна, Одеська область,село Дачне,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Ультразвукова мийна машина 22л ...
17 653,33 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 03-09-2026, 15:56
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ультразвукова мийна машина 22л YATO YT-55801 (або еквівалент)

1
штука
Україна Миколаївська область
по 30-10-2026
42940000-7
Машини для термічної обробки матеріалів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:21-08-2026, 10:27:31
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:21-08-2026, 10:24:09
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:21-08-2026, 10:24:09
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:21-08-2026, 10:24:09
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ