Закупівлю оголошено - 20-08-2026, 11:24. Дата останніх змін - 20-08-2026, 11:25

Зварювальний апарат гарячого повітря Leister TRIAC ST

Зварювальний апарат гарячого повітря Leister TRIAC ST... Державна закупівля - UA-2026-08-20-003938-a Зварювальний апарат гарячого повітря Leister TRIAC ST від замовника 20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) від 8/20/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-20-003938-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 20-08-2026, 11:24
по 26-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 00:00
по 29-08-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 31-08-2026, 14:36

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
32479.8
32 479,80 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:162,40 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009)
ЄДРПОУ:23313842 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальов Юрій Михайлович
Телефон:380973155240
E-mail:ura.kovaljov@icloud.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Зварювальний апарат гарячого п ...
32 479,80 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 31-08-2026, 14:36
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Зварювальний апарат гарячого повітря Leister TRIAC ST

1
штука
Україна Волинська область
по 30-09-2026
42660000-0
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 11:24:55
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 11:24:50
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 11:24:50
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 11:24:50
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 11:24:50
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 11:24:50
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 11:24:50
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 11:24:50
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ