Закупівлю оголошено - 19-08-2026, 16:48. Дата останніх змін - 19-08-2026, 16:48

Дегідратор (код 42210000-1 «Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)

Дегідратор (код 42210000-1 «Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словн... Державна закупівля - UA-2026-08-19-012216-a Дегідратор (код 42210000-1 «Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника) від замовника Військова частина А4919 від 8/19/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-19-012216-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 19-08-2026, 16:48
по 25-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 00:00
по 28-08-2026, 17:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 31-08-2026, 13:16

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
117466.66
117 466,66 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 174,67 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4919
ЄДРПОУ:26639509 Досьє YouControl
Контактна особа:Євгеній Збаращенко
Телефон:380937354218
E-mail:ouen1771@gmail.com
Місцезнаходження:
00000, Україна, Київська область,Київ, Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Дегідратор (код 42210000-1 «Ма ...
117 466,66 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 31-08-2026, 13:16
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Дегідратор GGM Gastro DGHB24 або еквівалент

4
штука
00000 Україна Київська область Київ Україна
по 30-09-2026
42210000-1
Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 16:48:50
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 16:48:42
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 16:48:42
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ