Закупівлю оголошено - 13-08-2026, 23:43. Дата останніх змін - 13-08-2026, 23:51

Вентиляційне обладнання

Вентиляційне обладнання... Державна закупівля - UA-2026-08-13-013550-a Вентиляційне обладнання від замовника Військова частина А1236 від 8/13/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-13-013550-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 13-08-2026, 23:43
по 19-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 19-08-2026, 00:00
по 21-08-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 21-08-2026, 11:30

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
27750
27 750 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:138,75 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1236
ЄДРПОУ:26606906 Досьє YouControl
Контактна особа:Жінко Назар Богданович
Телефон:+380673503262
E-mail:gitara_prz@ps.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,Київ,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Вентиляційне обладнання згідно ...
27 750 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 21-08-2026, 11:30
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Вентиляційне обладнання згідно специфікації (Додаток 1 тендерних умов)

69
штука
Україна м. Київ
по 10-09-2026
42520000-7
Вентиляційне обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:13-08-2026, 23:51:42
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:13-08-2026, 23:43:28
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:13-08-2026, 23:43:28
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ