Закупівлю оголошено - 12-05-2026, 11:19. Дата останніх змін - 04-06-2026, 09:53

42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої

42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої... Державна закупівля - UA-2026-05-12-004440-a 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої від замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУГУЇВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД" від 5/12/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-05-12-004440-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 12-05-2026, 11:19
по 16-05-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 16-05-2026, 00:00
по 21-05-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Аукціон не відбувся

1 Регулююча поворотна засувка Батерфляй DN100 PN16 з потрійним ексцентриситетом в комплекті з електроприводом та відповідними фланцями 100-16 ст.20 - 2шт 2 Регулююча поворотна засувка Батерфляй DN150 PN16 з потрійним ексцентриситетом в комплекті з електроприводом та відповідними фланцями 150-16 ст.20 - 5шт 3 Регулююча поворотна засувка Батерфляй DN300 PN16 з потрійним ексцентриситетом в комплекті з електроприводом та відповідними фланцями 300-16 ст.20 - 1шт

Спрощена закупівля
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
1474357.5
1 474 357,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:7 371,79 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУГУЇВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД"
ЄДРПОУ:08305644 Досьє YouControl
Сайт:http://charz.com.ua
Контактна особа:021 Відділ закупівель
Телефон:380635891388
E-mail:tender021@ukroboronprom.com
Місцезнаходження:
63501, Україна, Харківська область,Чугуїв, м. Чугуїв, МІКРОРАЙОН АВІАТОР
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Завершено
Засувки Батерфляй
1 474 357,50 UAH(без ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Регулююча поворотна засувка Батерфляй DN100 PN16 з потрійним ексцентриситетом в комплекті з електроприводом та відповідними фланцями 100-16 ст.20

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
42130000-9
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Регулююча поворотна засувка Батерфляй DN150 PN16 з потрійним ексцентриситетом в комплекті з електроприводом та відповідними фланцями 150-16 ст.20

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
42130000-9
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Регулююча поворотна засувка Батерфляй DN300 PN16 з потрійним ексцентриситетом в комплекті з електроприводом та відповідними фланцями 300-16 ст.20

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
42130000-9
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої


+-
Пропозиції

Кваліфікація Учасників

Інформація про Переможця
Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТОРПРОЕКТ"   Досьє YouControl
Строк розгляду пропозиції:
з 21-05-2026 по 29-05-2026
Статус:
учасник виграв закупівлю
Контактна інформація:
Україна, Сумська область, Суми, 40007, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ВОЄВОДІНА, будинок 16, 40007, Олександр Швачко
Остаточна пропозиція:
1 355 898 UAH,без ПДВ
Документи пропозиції:
Документи рішення:
Дата акцепта:
27-05-2026, 08:57

Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей

Дата публікації: 25-05-26, 09:09:29
24
Протокол рішення УО щодо виявлення невідповідностей (24 год)

Шановний Учасник! Ви приймали участь у конкурсі UA-2026-05-12-004440-a на закупівлю згідно ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки Батерфляй). Відповідно п.1 Розділу 5. Оцінка конкурсної пропозиції: «Учасник протягом 24 годин після надходження вимоги до нього, має можливість усунути усі встановлені невідповідності у своїй конкурсній пропозиції шляхом завантаження інформації/документів у Систему». Під час оцінки конкурсної пропозиції Учасника на етапі «Кваліфікація» встановлено наступні невідповідності: Учасником не надано документи відповідно до Частини ІІ Додатку 1, що подаються учасником протягом 2 робочих днів з моменту переходу до розгляду пропозиції (з моменту переходу пропозиції на етап «Кваліфікація»): п. 2. Інші документи, що подаються учасником - схематичне зображення структури власності (за винятком випадків, якщо потенційний діловий партнер — державний орган, установа, державне (казенне) підприємство. Невідповідності необхідно виправити протягом 24 годин, інакше ми будемо змушені Вас дискваліфікувати. Дякую!

Кінцева дата та час усунення невідповідностей: 26-05-26, 09:09:29
Договір
Договір укладено
Системний номер договору:
UA-2026-05-12-004440-a-a1
1 627 077,60 UAH
Ціна договору
1 355 898 UAH
Ціна договору без ПДВ

Пропозиції Учасників

Пропозицію подав:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТОРПРОЕКТ"   Досьє YouControl
Остаточна пропозиція:
1 355 898 UAH, без ПДВ
Інформація про субпідрядника:
-
Підпис:
підписано
Дата та час подання пропозиції:
20-05-2026, 14:37:45
Документи:
Тип документа:
1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю:
5.0

Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    sign.p7s
    Оголошення про проведення закупівлі
    приватнийЕкспортовано:12-05-2026, 11:20:06
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:12-05-2026, 11:19:32
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:12-05-2026, 11:19:32

              Електронні тендерні вимоги

              1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Лоту Засувки Батерфляй
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
              При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
              1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
              5
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Замовник вимагає від учасника-переможця процедури закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання договору (договірне забезпечення) у розмірі 5% від ціни (суми) договору. Види забезпечення: гарантія банку, страхової організації, іншої фінансової установи або застава — на вибір учасника. Гарантія повинна бути оформлена на бланку фінансової установи [для банківської та страхової гарантій], підписана уповноваженою особою. Учасник надає оригінал гарантії разом із завіреною копією договору, на підставі якого була видана гарантія, та доказами її оплати. Забезпечення виконання Договору про закупівлю повинно набувати чинності не пізніше дати укладення Договору
              Статус: Активна
              Дата створення: 12-05-2026, 11:19:32
              Способи підтвердження:
              Документ
              Банківська гарантія забезпечення договору
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ