Закупівлю оголошено - 05-09-2026, 19:59. Дата останніх змін - 05-09-2026, 19:59

Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі

Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Ци... Державна закупівля - UA-2026-09-05-000624-a Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі від замовника НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛИСОВИЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ" від 9/5/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-05-000624-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-05-000500-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 19:59
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
249800
249 800 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛИСОВИЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ"
ЄДРПОУ:22389719 Досьє YouControl
Контактна особа:Парай Юлія Михайлівна
Телефон:0934588048
E-mail:svitlana-kovalevych@i.ua
Місцезнаходження:
82486, Україна, Львівська область,Лисовичі, Шкільна 17
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Банани свіжі

800
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Апельсини свіжі

550
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Сортвищийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна05-09-2026, 19:58
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Яблука свіжі

500
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1Активна05-09-2026, 19:58
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ківі

100
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Калібрування за вагоюне менше 90 гвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Капуста білоголова свіжа

700
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Морква свіжа

550
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна05-09-2026, 19:58
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Буряк столовий

450
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Цибуля ріпчаста свіжа

200
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна05-09-2026, 19:58
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Абрикоси свіжі

100
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Мандарини свіжі

250
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Огірки свіжі

80
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна05-09-2026, 19:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Помідори (томати) свіжі

120
кілограм
82486 , Україна , Львівська область , Лисовичі , Шкільна 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Колірчервонийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 19:58
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна05-09-2026, 19:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 19:59:04
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 19:58:54
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 19:58:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 19:58:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 19:58:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 19:58:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 19:58:55
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ