Закупівлю оголошено - 05-09-2026, 13:29. Дата останніх змін - 05-09-2026, 13:29

Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, Часник свіжий, Яблука свіжі, Груші свіжі, Сливи свіжі, Кріп свіжий, Петрушка молода свіжа, листкова, Апельсини свіжі

Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, Часник свіжий, Яблука свіжі, Груші свіжі, Сливи свіжі, Кріп свіжий, Петрушка молода сві... Державна закупівля - UA-2026-09-05-000360-a Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, Часник свіжий, Яблука свіжі, Груші свіжі, Сливи свіжі, Кріп свіжий, Петрушка молода свіжа, листкова, Апельсини свіжі від замовника Відділ освіти Коропської селищної ради від 9/5/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-05-000360-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-012711-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 13:29
по 09-09-2026, 08:00

ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ 1) Поставка Товару здійснюється окремими невеликими партіями/частинами. 2) Кожна партія Товару передається Покупцю з документами, що підтверджують його походження, якість та безпеку (декларація виробника про якість або ветеринарна довідка/свідоцтво або санітарно-гігієнічні висновки тощо). 3) Доставка товару на територію закладу за рахунок постачальника (з дотриманням температурного режиму зберігання та транспортування) у кількості згідно поданих заявок, партіями щотижня. 4) Місце поставки товарів в проєкті договору (Додаток №1). 5) Всі інші умови та порядок внесення змін до договору містяться в проєкті Договору

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
216150
216 150 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти Коропської селищної ради
ЄДРПОУ:41080695 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Колодко
Телефон:+380978938976
E-mail:koroposvita-sr@ukr.net
Місцезнаходження:
16200, Україна, Чернігівська область,смт. Короп, вул. Вознесенська, 24
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133

1 200
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Термін достиганнясередньостиглі, пізньостиглівід 1Активна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

500
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм

500
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту

500
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна05-09-2026, 13:27
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

200
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246

200
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Колірчервонийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

80
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010

3
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233

5
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна05-09-2026, 13:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

3
кілограм
Україна , Чернігівська область , Навчальні заклади відділу освіти Коропської селищної ради (Згідно додатку №1 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна05-09-2026, 13:27
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна05-09-2026, 13:27
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 13:29:36
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 13:27:35
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 13:27:36
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 13:27:36
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 13:27:36
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 13:27:36
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 05-09-2026, 13:27:36
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ