Закупівлю оголошено - 05-09-2026, 09:36. Дата останніх змін - 05-09-2026, 09:36

Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: огірок свіжий (ДК 021:2015:03221270-9 «Огірки»), помідор свіжий (ДК 021:2015:03221240-0 «Помідори»), перець солодкий (ДК 021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»), баклажан (ДК 021:2015:03221200-8 «Плодові овочі»), біла редька (ДК 021:2015:03221110-0 «Коренеплідні овочі»), капуста пекінська (ДК 021:2015:03221400-0 «Капустяні овочі»), цвітна капуста (ДК 021:2015:03221420-6 «Капуста цвітна»).

Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: огірок свіжий (ДК 021:2015:03221270-9 «Огірки»), помідор сві... Державна закупівля - UA-2026-09-05-000103-a Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: огірок свіжий (ДК 021:2015:03221270-9 «Огірки»), помідор свіжий (ДК 021:2015:03221240-0 «Помідори»), перець солодкий (ДК 021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»), баклажан (ДК 021:2015:03221200-8 «Плодові від замовника "ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" від 9/5/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-05-000103-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 09:36
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 18:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 11:08

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
170000
170 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:850 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:44849762 Досьє YouControl
Контактна особа:Рижак Катерина
Телефон:380976012403
E-mail:k.ryxhak@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Овочі
170 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 11:08
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Огірок свіжий

600
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221270-9
Огірки


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Помідор свіжий

600
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221240-0
Помідори


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Перець солодкий

600
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221230-7
Перець овочевий


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Баклажан

600
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221200-8
Плодові овочі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Біла редька

400
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221110-0
Коренеплідні овочі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Капуста пекінська

400
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221400-0
Капустяні овочі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Цвітна капуста

400
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221420-6
Капуста цвітна


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 09:36:41
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 09:36:46
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 09:36:41
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ