Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 17:55. Дата останніх змін - 04-09-2026, 17:55

Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Баклажани сортів подовженої форми, довжин... Державна закупівля - UA-2026-09-04-013301-a Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660 від замовника Заклад дошкільної освіти № 44 міста Житомира від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-013301-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-016348-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 17:55
по 09-09-2026, 00:00

Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660. Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран, відповідно до постанови КМУ № 822.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
5760
5 760 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Заклад дошкільної освіти № 44 міста Житомира
ЄДРПОУ:22057791 Досьє YouControl
Контактна особа:Білогрива Марина Євгеніївна
Телефон:+380966989542
E-mail:zhdnz44@ukr.net
Місцезнаходження:
10025, Україна, Житомирська область,Місто Житомир, вул. Вітрука, будинок 17
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246

50
кілограм
10025 , Україна , Житомирська область , Місто Житомир , вул. Вітрука, будинок 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:53
Вид плодувидовженівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:53
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:53
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:53
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 17:53
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

30
кілограм
10025 , Україна , Житомирська область , Місто Житомир , вул. Вітрука, будинок 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:53
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:53
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 17:53
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

50
кілограм
10025 , Україна , Житомирська область , Місто Житомир , вул. Вітрука, будинок 17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:53
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:53
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна04-09-2026, 17:53
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:55:11
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:53:18
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Подання заявки
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:53:15
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:53:15
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:53:15
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:53:15
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:53:15
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ