Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 17:39. Дата останніх змін - 04-09-2026, 17:39

Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі; Перець солодкий свіжий; Корінь імбиру свіжий; Лимони свіжі; Апельсини свіжі; Банани свіжі; Яблука свіжі; Виноград свіжий столовий; Персики і нектарини; Груші свіжі; Слива свіжа

Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі; Перець солодкий свіжий; Корінь імбиру свіжий; Ли... Державна закупівля - UA-2026-09-04-013209-a Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі; Перець солодкий свіжий; Корінь імбиру свіжий; Лимони свіжі; Апельсини свіжі; Банани свіжі; Яблука свіжі; Виноград свіжий столовий; Персики і нектарини; Груші свіжі; Слива свіжа від замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ АРТЕМА МАЗУРА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-013209-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-016324-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 17:39
по 09-09-2026, 08:00

Місце поставки товару: 29000, Хмельницька обл., місто Хмельницький, Тернопільська 14/1. Поставка товару проводиться невеликими партіями за потребою, не пізніше 1-го робочого дня з дня отримання заявки від Замовника (засобами телефонного зв’язку, шляхом листування, по електронній пошті). Строк поставки товару: до 31 грудня 2026 року Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран, відповідно до постанови КМУ № 822

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
283582
283 582 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ АРТЕМА МАЗУРА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:22772329 Досьє YouControl
Контактна особа:Віктор Сивак
Телефон:+380969020068
E-mail:fotinia8319@gmail.com
Місцезнаходження:
29000, Україна, Хмельницька область,місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА будинок 14/1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа

470
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа

124
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Морква свіжа

1 380
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна04-09-2026, 17:37
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Помідори (томати) свіжі

360
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі

600
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Перець солодкий свіжий

186
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Корінь імбиру свіжий

2,40
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Лимони свіжі

44
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 17:37
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Апельсини свіжі

457
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 17:37
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Банани свіжі

66
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Яблука свіжі

550
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1Активна04-09-2026, 17:37
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Виноград свіжий столовий

500
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Персики і нектарини

260
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 55 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Груші свіжі

60
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна04-09-2026, 17:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Слива свіжа

260
кілограм
29018 , Україна , Хмельницька область , м.Хмельницький , вул. Тернопільська, 14/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортдругийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
Діаметр плодуне менше 30 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:37
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:39:11
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:37:49
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:37:49
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:37:49
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:37:49
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:37:49
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:37:49
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ