Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 17:12. Дата останніх змін - 04-09-2026, 17:12

Капуста білоголова свіжа, морква свіжа, буряк столовий свіжий, цибуля ріпчаста свіжа, томати свіжі, огірки свіжі

Капуста білоголова свіжа, морква свіжа, буряк столовий свіжий, цибуля ріпчаста свіжа, томати свіжі, огірки свіжі... Державна закупівля - UA-2026-09-04-012999-a Капуста білоголова свіжа, морква свіжа, буряк столовий свіжий, цибуля ріпчаста свіжа, томати свіжі, огірки свіжі від замовника Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-012999-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-015576-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 17:12
по 09-09-2026, 00:00

Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран. Продавець здійснює поставку та передачу Товару в Харківську область на умовах DDP (відповідно до Міжнародних правил тлумачення торговельних термінів Інкотермс у редакції 2020р.) за вимогою замовника. Поставка Товару здійснюється за рахунок та автотранспортом Продавця. Строк поставки товару - до закінчення періоду воєнного стану в Україні від дати укладання договору, але не пізніше закінчення строку дії договору. Розрахунок за товар здійснюється лише після його фактичного отримання Покупцем на підставі належним чином оформлених видаткових накладних Продавця впродовж 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання товару та відповідних документів, що є підставою для оплати.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
4782000
4 782 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
ЄДРПОУ:14321736 Досьє YouControl
Контактна особа:Погромська Марина Олександрівна
Телефон:380501699208
E-mail:m.o.pohromska@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна, Луганська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

112 000
кілограм
Україна , Харківська область ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 17:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

43 000
кілограм
Україна , Харківська область ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна04-09-2026, 17:12
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 17:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

26 000
кілограм
Україна , Харківська область ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 17:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234

43 000
кілограм
Україна , Харківська область ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 17:12
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 17:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246

18 000
кілограм
Україна , Харківська область ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 17:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

18 000
кілограм
Україна , Харківська область ,
по 20-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 17:12
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 17:12
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:12:48
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:12:41
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Передача товару Продавцем проводиться протягом двох діб з моменту отримання заявки Покупця в письмовому вигляді.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:12:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:12:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:12:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:12:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 17:12:42
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ