Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 16:33. Дата останніх змін - 04-09-2026, 16:33

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи... Державна закупівля - UA-2026-09-04-012529-a Овочі, фрукти та горіхи від замовника ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 49 "ДЮЙМОВОЧКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-012529-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-015601-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 16:33
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
372200
372 200 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 49 "ДЮЙМОВОЧКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:33232813 Досьє YouControl
Контактна особа:Шпулак Галина Станіславівна
Телефон:380382656356
E-mail:dnzkhm49@ukr.net
Місцезнаходження:
29000, Україна, Хмельницька область,Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 4/1
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

600
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту

100
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280

100
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 3280ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста червоноголова свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 4154

100
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 4154ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190

200
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуз видовженою формоювід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне менше 12 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 3190ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234

500
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 16:31
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

700
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

200
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246

200
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Вид плодувидовженівід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

200
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

100
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту

500
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 16:31
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

300
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту

400
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см

500
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133

600
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Термін достиганнясередньостиглі, пізньостиглівід 1Активна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

100
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм

100
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Корінь імбиру свіжий, першого товарного сорту

5
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233

5
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

150
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Персики свіжі, першого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025

100
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 50 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Видперсикивід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010

5
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Різновидлистковавід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

5
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Горіхи волоські, вищого товарного сорту, діаметр не менше 28 мм, ДСТУ 8900

10
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Розмір за найбільшим діаметромне менше 28 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 8900ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

600
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 16:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
27

Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см

100
кілограм
29000 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , Паркова, 4/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкабачкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
Довжина плоду (без плодоніжки)7-26 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 16:31
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 16:33:21
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 16:31:57
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений товар проводяться шляхом оплати Замовником після пред’явлення Постачальником видаткової накладної. Розрахунки проводяться шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний в Договорі, на підставі видаткової накладної за поставлений товар ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар поставляється Замовнику 2-3 рази на тиждень не пізніше ніж через 24 години з моменту подачі замовлення, в робочі дні з 9.00 до 16.00 години в кількості і дні відповідно до заявки Замовника.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:33:09
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:33:09
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:33:09
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:33:09
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 16:33:09
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ