Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:49. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:49

Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037, Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246, Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см, Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту, Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см, Яблука свіжі, ранньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8323, Персики свіжі, вищого товарного сорту, не менше 55 мм , ДСТУ 7025, Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм, Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм, Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту, Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659, Перець солодкий свіжий

Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037, Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, в... Державна закупівля - UA-2026-09-04-011615-a Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037, Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246, Помідори від замовника КЗ Шенвченківський заклад загальної середньої освіти №1 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-011615-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-012384-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
369370
369 370 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КЗ Шенвченківський заклад загальної середньої освіти №1
ЄДРПОУ:34211380 Досьє YouControl
Контактна особа:Смирна Наталія Вікторівна
Телефон:+380982977525
E-mail:shevchenkivska-zosh-1@ukr.net
Місцезнаходження:
68332, Україна, Одеська область,Шевченкове, М.А.Музики, 77
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:49
по 09-09-2026, 00:00

Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва 03221410-3 – Капуста качанна, 03221111-7 – Буряк, 03221112-4 – Морква, 03221113-1 – Цибуля, 03221240-0 Помідори, 03221270-9 Огірки, 03221230-7 Перець овочевий, 03221250-3 Кабачки, 03222220-1 Апельсини, 03222240-7 Мандарини, 03222111-4 Банани, 03222321-9 – Яблука, 03222332-9 – Персики, 03222334-3 – Сливи, 03222322-6 – Груші, 03222340-8 – Виноград, 03222210-8 Лимони, 03221230-7 Перець овочевий. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037

800
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Строк достиганняранньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту

240
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

400
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

400
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246

200
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246

120
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

200
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

120
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

500
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см

70
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Довжина плоду (без плодоніжки)7-16 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Видкабачкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

500
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

500
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

500
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Яблука свіжі, ранньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8323

800
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняранньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 60 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8323від 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Персики свіжі, вищого товарного сорту, не менше 55 мм , ДСТУ 7025

60
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 55 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм

100
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм

100
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

60
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

50
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

50
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Перець солодкий свіжий

25
кілограм
68332 , Україна , Одеська область , Шевченкове , М.А.Музики, 77 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 15:46
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:49:15
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:46:14
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:46:10
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:46:10
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:46:10
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:46:10
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:46:10
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ