Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:43. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:43

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи... Державна закупівля - UA-2026-09-04-011498-a Овочі, фрукти та горіхи від замовника Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-011498-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-013795-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:43
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
237852
237 852 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради
ЄДРПОУ:42322619 Досьє YouControl
Контактна особа:Прокопчук Тетяна Віталіївна
Телефон:380992434679
E-mail:osvitakultura@ukr.net
Місцезнаходження:
27652, Україна, Кіровоградська область,Кропивницький район, село Первозванівка, вулиця Героїв України, 1
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

100
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246

150
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

150
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту

80
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм

100
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

50
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

500
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

1 600
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234

1 000
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 15:41
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

1 750
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Капуста червоноголова свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 4154

50
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 4154ТакАктивна04-09-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190

150
кілограм
27652 , Україна , Кіровоградська область , Первозванівка , Героїв України, 1 ,
з 09-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуз видовженою формоювід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Діаметр плодуне менше 12 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 15:41
Відповідність ДСТУ 3190ТакАктивна04-09-2026, 15:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:43:04
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:42:28
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:42:38
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:42:38
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:42:38
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:42:38
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:42:38
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ