Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 13:04. Дата останніх змін - 04-09-2026, 13:04

«Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037 (конкретний код ДК 021:2015: 03221410-3 — Капуста качанна), Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035 (конкретний код ДК 021:2015: 03221112-4 — Морква), Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234 (конкретний код ДК 021:2015: 03221113-1 — Цибуля), Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033 (конкретний код ДК 021:2015: 03221111-7 — Буряк), Яблука свіжі (конкретний код ДК 021:2015: 03222321-9 - Яблука))

«Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, Д... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006989-a «Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037 (конкретний код ДК 021:2015: 03221410-3 — Капуста качанна), Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035 (конкретний код ДК 021:2015: від замовника ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006989-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-008820-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 13:04
по 09-09-2026, 08:00

Постачальник поданням пропозиції підтверджує, що країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/ Ісламська Республіка Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
53575
53 575 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:08734210 Досьє YouControl
Сайт:https://health.mvs.gov.ua/lviv/
Контактна особа:Наталія Вікторівна Матіїв
Телефон:+380322586925
E-mail:tmomnv@ukr.net
Місцезнаходження:
79068, Україна, Львівська область,місто львів, ВУЛИЦЯ ЗАМАРСТИНІВСЬКА, будинок 233
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Яблука свіжі

600
кілограм
79068 , Україна , Львівська область , м. Львів , вул. Замарстинівська , 233 ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1Активна04-09-2026, 13:03
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

970
кілограм
79068 , Україна , Львівська область , м. Львів , вул. Замарстинівська , 233 ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 13:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

315
кілограм
79068 , Україна , Львівська область , м. Львів , вул. Замарстинівська , 233 ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 13:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

300
кілограм
79068 , Україна , Львівська область , м. Львів , вул. Замарстинівська , 233 ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:03
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 13:03
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 13:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

355
кілограм
79068 , Україна , Львівська область , м. Львів , вул. Замарстинівська , 233 ,
по 25-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна04-09-2026, 13:03
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 13:03
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 13:04:21
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 13:03:28
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник здійснює оплату на підставі видаткової накладної (видаткових накладних) протягом 10 (десяти) робочих днів з дати її підписання Сторонами (з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 року № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казна ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється Постачальником частинами відповідно до заявок, що подаються Замовником в межах строку, визначеного п.3.1. Договору (до 25.12.2026 включно). Кількість Товару для кожної поставки визначається в заявці, що подається Замовником по телефону або в письмовій формі, або електрон ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:03:29
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:03:29
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:03:29
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:03:29
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:03:29
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ