Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:59. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:59

за кодом CPV за ДК 021:2015- 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горошок зелений заморожений, деталізований код-15331132-1 - Оброблений горох; паста томатна 25% без солі, 300-500г, деталізований код-15331428-3 - Томатний соус; чорнослив сушений, без кісточки, сорт вищий, розмір середній, деталізований код-15332100-5 - Оброблені фрукти; шипшина сушена, клас екстра, діаметр більше 12 мм, деталізований код-15332410-1 – Сухофрукти; вишня без кісточки заморожена, деталізований код-15332100-5 - Оброблені фрукти; слива половинки заморожена, деталізований код-15332100-5 - Оброблені фрукти; родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, деталізований код-15332412-5 - Оброблені родзинки; суміш сухофруктів, ДСТУ 8494, деталізований код-15332410-1 – Сухофрукти; огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509, деталізований код - 15331000-7 - Оброблені овочі)

за кодом CPV за ДК 021:2015- 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горошок зелений заморожений, деталізований код-15331132-1 - Оброблений горох; паста... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006896-a за кодом CPV за ДК 021:2015- 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горошок зелений заморожений, деталізований код-15331132-1 - Оброблений горох; паста томатна 25% без солі, 300-500г, деталізований код-15331428-3 - Томатний соус; чорнослив сушений, без кісточки, сорт вищий, розмір середній, від замовника Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської сільської ради Яворівського району Львівської області від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006896-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-007089-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
336770
336 770 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської сільської ради Яворівського району Львівської області
ЄДРПОУ:41066555 Досьє YouControl
Сайт:https://voshag2017.blogspot.com
Контактна особа:Бєда Зоряна
Телефон:+380989755967
E-mail:zoryanabeda@gmail.com
Місцезнаходження:
81321, Україна, Львівська область,с. Шегині, вул. Героїв України, будинок 188
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:59
по 09-09-2026, 09:00

Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу». Країною походження товару не може бути російська федерація, республіка білорусь або ісламська республіка іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що походить з російської федерації, республіки білорусь або ісламської республіки іран, відповідно до постанови КМУ № 822.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Паста томатна 25% без солі, 300-500г

290
кілограм
Україна , Балицький НВК - 81325, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Баличі, вул. Зелена, буд. 38; Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Героїв України, буд. 59; Гімназія с.Поповичі - 81350, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Поповичі, вул.Шевченка, буд. 33; Гусаківський НВК - 81353, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Гусаків, вул.Шевченка, буд. 3-а; Гімназія с.Мостиська Другі - 81320, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мостиська Другі, вул. Зелена, буд. 3; Гімназія с.Боляновичі - 81356, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Боляновичі, вул.Бічна, буд. 32а; Гімназія с.Мишлятичі - 81352, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мишлятичі, вул. Центральна, буд. 2; Волицький НВК - 81324, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Волиця, вул. Соборності України, буд. 2; ЗДО с.Мостиська Другі - 81320, Львівська об ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна04-09-2026, 12:58
Маса неттовід 300 до 500грамАктивна04-09-2026, 12:58
Сіль у складі продуктуНіАктивна04-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Горошок зелений заморожений

380
кілограм
Україна , Балицький НВК - 81325, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Баличі, вул. Зелена, буд. 38; Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Героїв України, буд. 59; Гімназія с.Поповичі - 81350, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Поповичі, вул.Шевченка, буд. 33; Гусаківський НВК - 81353, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Гусаків, вул.Шевченка, буд. 3-а; Гімназія с.Мостиська Другі - 81320, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мостиська Другі, вул. Зелена, буд. 3; Гімназія с.Боляновичі - 81356, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Боляновичі, вул.Бічна, буд. 32а; Гімназія с.Мишлятичі - 81352, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мишлятичі, вул. Центральна, буд. 2; Волицький НВК - 81324, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Волиця, вул. Соборності України, буд. 2; ЗДО с.Мостиська Другі - 81320, Львівська об ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Чорнослив сушений, без кісточки, сорт вищий, розмір середній

80
кілограм
Україна , Балицький НВК - 81325, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Баличі, вул. Зелена, буд. 38; Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Героїв України, буд. 59; Гімназія с.Поповичі - 81350, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Поповичі, вул.Шевченка, буд. 33; Гусаківський НВК - 81353, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Гусаків, вул.Шевченка, буд. 3-а; Гімназія с.Мостиська Другі - 81320, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мостиська Другі, вул. Зелена, буд. 3; Гімназія с.Боляновичі - 81356, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Боляновичі, вул.Бічна, буд. 32а; Гімназія с.Мишлятичі - 81352, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мишлятичі, вул. Центральна, буд. 2; Волицький НВК - 81324, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Волиця, вул. Соборності України, буд. 2; ЗДО с.Мостиська Другі - 81320, Львівська об ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Наявність кісточкиНіАктивна04-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шипшина сушена, клас екстра, діаметр більше 12 мм

280
кілограм
Україна , Балицький НВК - 81325, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Баличі, вул. Зелена, буд. 38; Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Героїв України, буд. 59; Гімназія с.Поповичі - 81350, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Поповичі, вул.Шевченка, буд. 33; Гусаківський НВК - 81353, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Гусаків, вул.Шевченка, буд. 3-а; Гімназія с.Мостиська Другі - 81320, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мостиська Другі, вул. Зелена, буд. 3; Гімназія с.Боляновичі - 81356, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Боляновичі, вул.Бічна, буд. 32а; Гімназія с.Мишлятичі - 81352, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мишлятичі, вул. Центральна, буд. 2; Волицький НВК - 81324, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Волиця, вул. Соборності України, буд. 2; ЗДО с.Мостиська Другі - 81320, Львівська об ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класекстравід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Діаметр плодубільше 12 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУ ISO 23391:2019ТакАктивна04-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Вишня без кісточки заморожена

150
кілограм
Україна , Балицький НВК - 81325, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Баличі, вул. Зелена, буд. 38; Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Героїв України, буд. 59; Гімназія с.Поповичі - 81350, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Поповичі, вул.Шевченка, буд. 33; Гусаківський НВК - 81353, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Гусаків, вул.Шевченка, буд. 3-а; Гімназія с.Мостиська Другі - 81320, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мостиська Другі, вул. Зелена, буд. 3; Гімназія с.Боляновичі - 81356, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Боляновичі, вул.Бічна, буд. 32а; Гімназія с.Мишлятичі - 81352, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мишлятичі, вул. Центральна, буд. 2; Волицький НВК - 81324, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Волиця, вул. Соборності України, буд. 2; ЗДО с.Мостиська Другі - 81320, Львівська об ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктувишнявід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Назва продуктувишня без кісточкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Наявність кісточкиНіАктивна04-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Слива половинки заморожена

100
кілограм
Україна , Балицький НВК - 81325, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Баличі, вул. Зелена, буд. 38; Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Героїв України, буд. 59; Гімназія с.Поповичі - 81350, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Поповичі, вул.Шевченка, буд. 33; Гусаківський НВК - 81353, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Гусаків, вул.Шевченка, буд. 3-а; Гімназія с.Мостиська Другі - 81320, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мостиська Другі, вул. Зелена, буд. 3; Гімназія с.Боляновичі - 81356, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Боляновичі, вул.Бічна, буд. 32а; Гімназія с.Мишлятичі - 81352, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мишлятичі, вул. Центральна, буд. 2; Волицький НВК - 81324, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Волиця, вул. Соборності України, буд. 2; ЗДО с.Мостиська Другі - 81320, Львівська об ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктусливавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Назва продуктуслива половинкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Наявність кісточкиНіАктивна04-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній

20
кілограм
Україна , Балицький НВК - 81325, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Баличі, вул. Зелена, буд. 38; Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Героїв України, буд. 59; Гімназія с.Поповичі - 81350, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Поповичі, вул.Шевченка, буд. 33; Гусаківський НВК - 81353, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Гусаків, вул.Шевченка, буд. 3-а; Гімназія с.Мостиська Другі - 81320, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мостиська Другі, вул. Зелена, буд. 3; Гімназія с.Боляновичі - 81356, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Боляновичі, вул.Бічна, буд. 32а; Гімназія с.Мишлятичі - 81352, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мишлятичі, вул. Центральна, буд. 2; Волицький НВК - 81324, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Волиця, вул. Соборності України, буд. 2; ЗДО с.Мостиська Другі - 81320, Львівська об ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Наявність кісточкиНіАктивна04-09-2026, 12:58
Наявність плодоніжкиНіАктивна04-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494

480
кілограм
Україна , Балицький НВК - 81325, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Баличі, вул. Зелена, буд. 38; Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 81321, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Шегині, вул. Героїв України, буд. 59; Гімназія с.Поповичі - 81350, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Поповичі, вул.Шевченка, буд. 33; Гусаківський НВК - 81353, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Гусаків, вул.Шевченка, буд. 3-а; Гімназія с.Мостиська Другі - 81320, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мостиська Другі, вул. Зелена, буд. 3; Гімназія с.Боляновичі - 81356, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Боляновичі, вул.Бічна, буд. 32а; Гімназія с.Мишлятичі - 81352, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Мишлятичі, вул. Центральна, буд. 2; Волицький НВК - 81324, Львівська обл., Яворівський р-н, с.Волиця, вул. Соборності України, буд. 2; ЗДО с.Мостиська Другі - 81320, Львівська об ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509

250
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:59:49
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:58:49
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за поставлену партію Товару здійснюється по безготівковому перерахунку протягом 7 робочих днів з моменту отримання Замовником Товару, та належно оформлених товаро-супровідних документів (накладної, рахунка-фактури, тощо)

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:58:49
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:58:49
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:58:49
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:58:49
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:58:49
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ