Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:47. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:47

Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква молода свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, Апельсини свіжі, Яблука свіжі, Банани свіжі, Персики і нектарини, Груші свіжі

Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква молода свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, А... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006556-a Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква молода свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Перець солодкий свіжий, Апельсини свіжі, Яблука свіжі, Банани свіжі, Персики і нектарини, Груші свіжі від замовника "Великолазівський ліцей"Баранинської сільської ради Закарпатської області від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006556-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-008222-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:47
по 09-09-2026, 00:00

Місце доставки: Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Великі Лази, вул. Вознесенська б/н Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Стрипа, вул. Центральна, буд. 103А Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Ярок, вул.. Центральна, буд. 164Б

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
309615
309 615 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:"Великолазівський ліцей"Баранинської сільської ради Закарпатської області
ЄДРПОУ:43758931 Досьє YouControl
Контактна особа:Німець Андріана Іванівна
Телефон:+380508483474
E-mail:buh.school.lazi@gmail.com
Місцезнаходження:
89440, Україна, Закарпатська область,Великі Лази, Вознесенська б/н
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа

740
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Буряк столовий

630
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля ріпчаста свіжа

740
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Морква молода свіжа

740
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Діаметр коренеплодуне менше 1,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Характеристики не суперечать ДСТУ 286ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі

265
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі

265
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Перець солодкий свіжий

115
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Апельсини свіжі

730
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Сортдругийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 12:43
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Яблука свіжі

850
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1Активна04-09-2026, 12:43
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 50 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Видзелені види плодіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Банани свіжі

830
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Персики і нектарини

115
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 45 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна04-09-2026, 12:43
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Груші свіжі

470
кілограм
89440 , Україна , Закарпатська область , Великі Лази , Вознесенська б/н ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:43
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна04-09-2026, 12:43
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:47:25
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:43:43
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата товару здійснюється Покупцем в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Учасника за фактом постачання з відстрочкою платежу до 30 банківських днів.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:43:39
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:43:39
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:43:39
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:43:39
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:43:39
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ