Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:38. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:38

Капуста білоголова свіжа; Капуста червоноголова; Капуста пекінська; Капуста цвітна свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Гарбузи продовольчі свіжі; Перець солодкий свіжий; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Банани свіжі; Апельсини свіжі; Мандарини свіжі; Лимони свіжі; Яблука свіжі; Ківі; Груші свіжі; Персики і нектарини; Слива свіжа

Капуста білоголова свіжа; Капуста червоноголова; Капуста пекінська; Капуста цвітна свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Гарбузи... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006352-a Капуста білоголова свіжа; Капуста червоноголова; Капуста пекінська; Капуста цвітна свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Гарбузи продовольчі свіжі; Перець солодкий свіжий; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Банани свіжі; Апельсини свіжі; Мандарини свіжі; Лимони свіжі; від замовника ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №44 "ЖУРАВЛИК" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006352-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-007860-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:38
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
275000
275 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №44 "ЖУРАВЛИК" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:21430503 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Гнатишин
Телефон:+380971315666
E-mail:zdo44zakupivli@gmail.com
Місцезнаходження:
58023, Україна, Чернівецька область,Місто Чернівці, вул. Руська, 257
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа

800
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Капуста червоноголова

200
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 4154ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста пекінська

400
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста цвітна свіжа

100
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 3280ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Цибуля ріпчаста свіжа

700
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Морква свіжа

1 300
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Буряк столовий

1 000
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Гарбузи продовольчі свіжі

100
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуз видовженою формоювід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне менше 12 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 3190ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Перець солодкий свіжий

1 201
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Огірки свіжі

300
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Помідори (томати) свіжі

400
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Вид плодувидовженівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Банани свіжі

500
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Апельсини свіжі

300
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 12:35
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Мандарини свіжі

250
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Лимони свіжі

20
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 12:35
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Яблука свіжі

1 800
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1Активна04-09-2026, 12:35
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Ківі

100
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Калібрування за вагоюне менше 90 гвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Груші свіжі

200
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Персики і нектарини

200
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 55 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна04-09-2026, 12:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Слива свіжа

250
кілограм
58023 , Україна , Чернівецька область , Чернівці , Руська 257 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:35
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:38:16
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:35:44
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:35:44
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:35:44
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:35:44
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:35:44
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:35:44
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ