Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:08. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:08

«Сметана, йогурт питний код ДК 021:2015 15550000-8- Молочні продукти різні»

«Сметана, йогурт питний код ДК 021:2015 15550000-8- Молочні продукти різні» ... Державна закупівля - UA-2026-09-04-005683-a «Сметана, йогурт питний код ДК 021:2015 15550000-8- Молочні продукти різні» від замовника Миропільська селищна рада Житомирського району Житомирської області від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-005683-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-006114-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:08
по 09-09-2026, 07:00

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. Постачальник несе відповідальність за дотримання норм Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», повинен мати зареєстровані потужності / експлуатаційний дозвіл (у передбачених законодавством випадках).

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
241820
241 820 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Миропільська селищна рада Житомирського району Житомирської області
ЄДРПОУ:04345204 Досьє YouControl
Контактна особа:Cвітлана Головченко
Телефон:+380967123340
E-mail:golovchenkosveta1@gmail.com
Місцезнаходження:
13033, Україна, Житомирська область,с-ще Миропіль, вул. Центральна, 38
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сметана 21%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418

200
кілограм
13033 , Україна , Житомирська область , с-ще Миропіль, вул. Центральна, 46, вул. Перемоги, 21 , с. Печанівка, вул. Центральна 20а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкаплівка поліетиленовавід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Характеристики не суперечать ДСТУ 4418таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Масова частка жиру21відсотокАктивна04-09-2026, 12:06
Маса неттовід 350 до 400грамАктивна04-09-2026, 12:06
БезлактознаНіАктивна04-09-2026, 12:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Йогурт питний

1 780
кілограм
13033 , Україна , Житомирська область , с-ще Миропіль, вул. Центральна, 46, вул. Перемоги, 21 , с. Печанівка, вул. Центральна 20а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендРУДЬвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Характеристики не суперечать ДСТУ 4343таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:06
Маса неттовід 400 до 400грамАктивна04-09-2026, 12:06
БезлактознийНіАктивна04-09-2026, 12:06
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:08:52
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:06:09
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за поставлену партію Товару здійснюється в розмірі 100 % упродовж 10 робочих днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної Товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Термін постачання товару за цим Договором складає 2 робочі дні з моменту здійснення письмового чи усного замовлення товару Замовником. Порядок постачання: погодженими партіями (обсяг товару в партії визначається за попередньою телефонною заявкою Замовника або заявками по письмовій або електронній по ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:09
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:09
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:09
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:09
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:06:09
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ