Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 11:51. Дата останніх змін - 04-09-2026, 11:51

Овочі і фрукти

Овочі і фрукти... Державна закупівля - UA-2026-09-04-004973-a Овочі і фрукти від замовника Відділ освіти Чернівецької селищної ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-004973-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-005731-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 11:51
по 09-09-2026, 00:00

Постачальник протягом одного робочого дня з дня отримання рознарядки (заявки) покупця на поставку партії товару поставляє покупцю партію товару відповідно до наданої покупцем рознарядки (заявки). Постачання товару здійснюється протягом вересня – грудня 2026 року 1 раз на тиждень з 8:00 год. до 12:00 год. відповідно до заявки об’єктів Замовника з можливістю внесення коригування за потребою. Товар постачається транспортом постачальника та за рахунок постачальника.. При прийомі продуктів харчування постачальник надає документи, які засвідчують якість та безпеку продукції. Товар повинен бути розфасований відповідно до кожної заявки. Доставка товару здійснюється за адресами закладів освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради згідно додатка 2 договору. Оплата проводиться після пред’явлення Постачальником видаткової накладної на товар, відповідних сертифікатів якості, протягом тридцяти календарних днів. Постачальник гарантує, що країною походження Товару, який буде поставлятися Покупцю, як на дату поставки, так і на дату укладення цього Договору не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
393465
393 465 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти Чернівецької селищної ради
ЄДРПОУ:44077622 Досьє YouControl
Контактна особа:Рудик Юлія Петрівна
Телефон:+380934531007
E-mail:info@chernivci-osvita.gov.ua
Місцезнаходження:
24100, Україна, Вінницька область,Могилів - Подільський район, вул.Вінницька ,3
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа

3 310
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа

798
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Морква молода свіжа

985
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Діаметр коренеплодуне менше 1,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 286ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Буряк столовий молодий

1 388
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Діаметр коренеплодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 7034ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі

646
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі

536
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Вид плодувидовженівід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Перець солодкий свіжий

200
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Виноград свіжий столовий

200
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Банани свіжі

1 000
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Апельсини свіжі

917
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Яблука свіжі

1 178
кілограм
24100 , Україна , Вінницька область , Могилів - Подільський район , заклади освіти відділу освіти Чернівецької селищної ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1Активна04-09-2026, 11:40
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 65 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Виджовті види плодіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 11:40
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:51:11
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:40:32
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:40:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:40:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:40:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:40:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:40:30
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ