Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 11:17. Дата останніх змін - 04-09-2026, 11:17

Овочі та фрукти, код 03220000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Овочі та фрукти, код 03220000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»... Державна закупівля - UA-2026-09-04-004088-a Овочі та фрукти, код 03220000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» від замовника Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-004088-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-003949-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 11:17
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
39843.06
39 843,06 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
ЄДРПОУ:05907124 Досьє YouControl
Контактна особа:Юлія Моцак
Телефон:+380445299479
E-mail:avto_baza1010@ukr.net
Місцезнаходження:
01133, Україна, Київська область,Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Баклажани свіжі

40
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Буряк столовий молодий

100
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Діаметр коренеплодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Характеристики не суперечать ДСТУ 7034ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кабачки свіжі

40
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Довжина плоду (без плодоніжки)7-16 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Видкабачкивід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста білоголова свіжа

170
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Капуста пекінська

25
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Капуста червоноголова

20
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Відповідність ДСТУ 4154ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Лимони свіжі

20
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 11:15
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Морква молода свіжа

100
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Діаметр коренеплодуне менше 1,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Характеристики не суперечать ДСТУ 286ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Огірки свіжі

70
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Перець солодкий свіжий

35
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Печериці свіжі

50
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Розмір за калібровкоюсереднівід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Помідори (томати) свіжі

70
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Колірчервонийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Салат зелений свіжий

5
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видголовчастийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Характеристики не суперечать ДСТУ 8107таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Селера молода свіжа, з листками

10
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Характеристики не суперечать ДСТУ 8596таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Товщина коренеплодів за найбільшим поперечним діаметром1-4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Довжина основної маси листківне менше 10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Цибуля ріпчаста свіжа

100
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Часник свіжий

2
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 40 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна04-09-2026, 11:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Яблука свіжі

50
кілограм
01133 , Україна , Київська область , Київ , вул. Євгена Коновальця, 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1Активна04-09-2026, 11:15
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 11:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:17:23
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:15:07
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Дата виставлення рахунку
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:15:08
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:15:08
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:15:08
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:15:08
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:15:08
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ