Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 11:10. Дата останніх змін - 04-09-2026, 11:10

Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133, Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм

Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133, Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003864-a Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133, Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм від замовника Академічний ліцей "Європейський" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003864-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-004594-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 11:10
по 09-09-2026, 11:13

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
85633.33
85 633,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Академічний ліцей "Європейський" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
ЄДРПОУ:24559947 Досьє YouControl
Контактна особа:Ульянченко Валентина Іванівна
Телефон:+380536172810
E-mail:ulyanchenko.v@ukr.net
Місцезнаходження:
37500, Україна, Полтавська область,місто Лубни, вулиця Монастирська,36
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133

1 440
кілограм
37500 , Україна , Полтавська область , місто Лубни , вулиця Монастирська,36 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 11:08
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:08
Термін достиганнясередньостиглі, пізньостиглівід 1Активна04-09-2026, 11:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм

500
кілограм
37500 , Україна , Полтавська область , місто Лубни , вулиця Монастирська,36 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:08
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:08
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 11:08
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:10:15
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:08:22
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          . Розрахунки за Товар здійснюється впродовж 15 (п’ятнадцяти) банківських днів днів з дати поставки (передачі) Товару та підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної. Оплата здійснюється відповідно до ст. 49 Бюджетного кодексу України.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка продукції виконується два рази на тиждень з 7:00 до 15:00 годин, дрібними партіями згідно заявки письмової/усної Замовника здійсненої будь-яким способом (по телефону, листом, або по електронній пошті тощо), якщо інший строк поставки не буде узгоджений сторонами додатково. Доставка товару зд ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          120
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:08:20
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:08:20
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:08:20
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:08:20
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 11:08:20
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ