Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:43. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:43

Крупа пшенична Артек з твердих сортів пшениці, ДСТУ 7699; Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698; Крупа кукурудзяна, шліфована, №1; Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699; Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700; Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів пшениці, помел №1 (крупний), ДСТУ 7699; Крупа ячна №2; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №1 (крупний); Рис круглозернистий шліфований, сорт вищий

Крупа пшенична Артек з твердих сортів пшениці, ДСТУ 7699; Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698;... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003038-a Крупа пшенична Артек з твердих сортів пшениці, ДСТУ 7699; Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698; Крупа кукурудзяна, шліфована, №1; Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699; Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700; Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів від замовника Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003038-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-003747-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:43
по 09-09-2026, 00:00

Поставка товару здійснюється згідно поданих Заявок, не рідше двох разів на тиждень у навчальні заклади, зазначені в Переліку навчальних закладів управління освіти і науки (Додаток 2). Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської республіки Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
565822.5
565 822,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
ЄДРПОУ:02146937 Досьє YouControl
Контактна особа:Володимир Слободян
Телефон:+380384930785
E-mail:yonosvita-kp@ukr.net
Місцезнаходження:
32300, Україна, Хмельницька область,м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крупа пшенична Артек з твердих сортів пшениці, ДСТУ 7699

2 000
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Видартеквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004

5 000
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698

1 500
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видплющенавід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Ґатуноквищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Характеристики не суперечать ДСТУ 7698таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Містить глютенТакАктивна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа кукурудзяна, шліфована, №1

2 000
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видшліфованавід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Може містити сліди глютенуТакАктивна04-09-2026, 10:41
Номер1одиницяАктивна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699

500
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700

300
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Номер1одиницяАктивна04-09-2026, 10:41
Містить глютенТакАктивна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів пшениці, помел №1 (крупний), ДСТУ 7699

800
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Сорт пшеницім'якийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Номер (Помел)№1 (крупний)від 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Видполтавськавід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Крупа ячна №2

2 200
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Номер2одиницяАктивна04-09-2026, 10:41
Містить глютенТакАктивна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №1 (крупний)

1 000
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Номер (Помел)№1 (крупний)від 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Видбулгурвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Рис круглозернистий шліфований, сорт вищий

3 700
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Типкруглозернистийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Видшліфованийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:41
Може містити сліди глютенуТакАктивна04-09-2026, 10:41
ПропаренийНіАктивна04-09-2026, 10:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:43:19
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:41:57
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар повинен надходити у заклади визначені у Додатку 2 згідно поданих заявок не менше двох разів на тиждень з 8 до 16 год.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:41:58
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:41:58
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:41:58
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:41:58
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:41:58
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ