Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:19. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:19

Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: морква свіжа (ДК 021:2015:03221112-4 «Морква»), капуста білоголова свіжа (ДК 021:2015:03221410-3 «Капуста качанна»), буряк столовий свіжий (ДК 021:2015:03221111-7 «Буряк»), цибуля ріпчаста свіжа (ДК 021:2015:03221113-1 «Цибуля»)

Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: морква свіжа (ДК 021:2015:03221112-4 «Морква»), капуста біло... Державна закупівля - UA-2026-09-04-002395-a Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: морква свіжа (ДК 021:2015:03221112-4 «Морква»), капуста білоголова свіжа (ДК 021:2015:03221410-3 «Капуста качанна»), буряк столовий свіжий (ДК 021:2015:03221111-7 «Буряк»), цибуля ріпчаста свіжа (ДК від замовника "ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-002395-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:19
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 18:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 11:41

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
234000
234 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 170 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:44849762 Досьє YouControl
Контактна особа:Рижак Катерина
Телефон:380976012403
E-mail:k.ryxhak@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Овочі
234 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 11:41
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Морква свіжа

3 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221112-4
Морква


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Капуста білоголова свіжа

3 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221410-3
Капуста качанна


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Буряк столовий свіжий

3 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221111-7
Буряк


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цибуля ріпчаста свіжа

3 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03221113-1
Цибуля


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:19:18
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:19:26
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:19:18
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ