Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:08. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:08

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133; Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805; Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм; Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Лимо... Державна закупівля - UA-2026-09-04-002040-a Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133; Кавун свіжий, від замовника Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей "Дивосвіт" Жовтоводської міської ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-002040-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-002013-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:08
по 09-09-2026, 14:00

Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
166500
166 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей "Дивосвіт" Жовтоводської міської ради
ЄДРПОУ:26240380 Досьє YouControl
Контактна особа:ліцей Дивосвіт
Телефон:+380665088041
E-mail:11zxcvbnm@ukr.net
Місцезнаходження:
52201, Україна, Дніпропетровська область,м. Жовті Води, вул. Шевченка, буд. 12
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см

800
кілограм
52201 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Шевченка, буд. 12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

600
кілограм
52201 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Шевченка, буд. 12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 10:06
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

100
кілограм
52201 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Шевченка, буд. 12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 10:06
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133

800
кілограм
52201 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Шевченка, буд. 12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Виджовті види плодіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805

60
кілограм
52201 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Шевченка, буд. 12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 17 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 3805ТакАктивна04-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм

50
кілограм
52201 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Шевченка, буд. 12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

50
кілограм
52201 , Україна , Дніпропетровська область , м. Жовті Води , вул. Шевченка, буд. 12 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна04-09-2026, 10:06
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:08:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:06:47
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:06:48
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:06:48
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:06:48
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:06:48
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:06:48
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ