Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 09:54. Дата останніх змін - 04-09-2026, 09:54

"Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234"(ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)

"Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; морква свіжа,... Державна закупівля - UA-2026-09-04-001569-a "Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234"(ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-001569-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-002060-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 09:54
по 09-09-2026, 15:35

Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - відбір постачальника шляхом запиту ціни пропозицій постачальників відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178). Строк поставки: з дати підписання договору до 31.12.2026.Місцем поставки є адреса Замовника: вул. КИЇВСЬКА, 288, Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка, 23100.Поставка Товару здійснюється окремими партіями, відповідно до наданого Замовником та схваленого Постачальником замовлення на поставку Товару. Асортимент та кількість Товару в кожній партії Замовник вказує в замовленні на поставку відповідної партії Товару.Поставка товару здійснюється не менше 4-х разів на місяць згідно попередньої заявки, поданої напередодні до 16.00 в телефонному або письмовому вигляді або електронною поштою.Постачальник в день отримання замовлення від Замовника повинен до 16:00 год. цього ж дня розглянути дане Замовлення та погодитися на поставку (часткову поставку) відповідної партії Товару або відмовитися від поставки.Про підтвердження замовлення або про його відхилення Постачальник сповіщає Замовника на електронну адресу, вказану у Договорі та/або в усній формі (по телефону). Розрахунки за Товар здійснюються на підставі видаткової накладної Постачальника, яка виписується у відповідності до заявки Замовника та специфікації. Замовник здійснює оплату за одержаний Товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 робочих днів з моменту отримання Товару. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 10 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
225837
225 837 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
ЄДРПОУ:01982525 Досьє YouControl
Сайт:https://zmr.crl.org.ua
Контактна особа:Інна Вознюк
Телефон:+380976162647
E-mail:buhzhcrl@ukr.net
Місцезнаходження:
23100, Україна, Вінницька область,м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

3 000
кілограм
23100 , Україна , Вінницька область , Жмеринка , вул. Київська, 288 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:49
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:49
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 09:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

4 000
кілограм
23100 , Україна , Вінницька область , Жмеринка , вул. Київська, 288 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:49
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:49
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 09:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

3 500
кілограм
23100 , Україна , Вінницька область , Жмеринка , вул. Київська, 288 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна04-09-2026, 09:49
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 09:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

2 000
кілограм
23100 , Україна , Вінницька область , Жмеринка , вул. Київська, 288 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:49
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:49
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна04-09-2026, 09:49
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна04-09-2026, 09:49
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 09:54:49
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 09:49:43
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за Товар здійснюються на підставі видаткової накладної Постачальника, яка виписується у відповідності до заявки Замовника та специфікації. Замовник здійснює оплату за одержаний Товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 робочих днів з моменту ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка товару здійснюється не менше 4-х разів на місяць згідно попередньої заявки, поданої напередодні до 16.00 в телефонному або письмовому вигляді або електронною поштою.Поставка товару здійснюється партіями згідно замовлень Замовника у робочі дні та години Замовника протягом 2 (двох) календарни ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:49:44
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:49:44
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:49:44
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:49:44
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:49:44
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ