Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 09:35. Дата останніх змін - 04-09-2026, 09:35

Овочі та фрукти (Банани свіжі, Лимони свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста білоголова свіжа, Помідори (томати) свіжі, Апельсини свіжі, Морква свіжа, Буряк столовий, Яблука свіжі ) код за ДК 021-2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Овочі та фрукти (Банани свіжі, Лимони свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста білоголова свіжа, Помідори (томати) свіжі, Апельсини свіжі, Морква свіжа... Державна закупівля - UA-eed667357b4143e887ac004a3c6d423b Овочі та фрукти (Банани свіжі, Лимони свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста білоголова свіжа, Помідори (томати) свіжі, Апельсини свіжі, Морква свіжа, Буряк столовий, Яблука свіжі ) код за ДК 021-2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи від замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 9 "ГОРОБИНКА" від 04.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-001137-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 09:35
по 09-09-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
19672
19 672 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 9 "ГОРОБИНКА"
ЄДРПОУ:25877394 Досьє YouControl
Контактна особа:Снісаренко Ніна Михайлівна
Телефон:380950629476
E-mail:kdnz_9@ukr.net
Місцезнаходження:
56500, Україна, Миколаївська область,Вознесенськ, вул. Шевченка, буд. 48
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Банани свіжі

50
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Лимони свіжі

5
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 09:31
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 09:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Перець солодкий свіжий

6
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна04-09-2026, 09:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста білоголова свіжа

150
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна04-09-2026, 09:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Помідори (томати) свіжі

22
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна04-09-2026, 09:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Апельсини свіжі

30
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна04-09-2026, 09:31
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна04-09-2026, 09:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Морква свіжа

50
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна04-09-2026, 09:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Буряк столовий

25
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна04-09-2026, 09:31
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Яблука свіжі

40
кілограм
56500 , Україна , Миколаївська область , Вознесенськ , вул Шевченка, 48 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна04-09-2026, 09:31
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 09:35:40
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 09:34:58
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник здійснює оплату Товару Постачальнику по факту поставки товару на підставі наданої видаткової накладної протягом 30 календарних днів з моменту отримання Товару. Оплата здійснюється пропорційно за фактично поставлену кількість Товару (видаткова накладна підписана лише на частину Товару, зазн ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Постачальник здійснює поставку Товару окремими дрібними партіями згідно з заявкою Замовника тричі в тиждень з 7:30 до 8:30 год., в робочі дні. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби. Партією Товару за Договором вважається поставка Товару в обсязі, що визначений за ... Більше

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:33:03
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:33:03
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:33:03
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:33:03
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 09:33:03
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ