Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 09:02. Дата останніх змін - 04-09-2026, 09:02

Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; М'ясо стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143

Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; М'ясо стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143... Державна закупівля - UA-2026-09-04-000553-a Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; М'ясо стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143 від замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-000553-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-000616-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 09:02
по 09-09-2026, 00:00

Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
877525
877 525 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:21071866 Досьє YouControl
Сайт:http://rzsschool.org.ua/
Контактна особа:Людмила Захарченко
Телефон:+380666208108
E-mail:tender_gim@ukr.net
Місцезнаходження:
38751, Україна, Полтавська область,с. Розсошенці, вул. Шкільна, буд. 18
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590

2 000
кілограм
38751 , Україна , Полтавська область , Розсошенці , Шкільна, 18 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Частиналопатка без кісткивід 1 до 1Активна04-09-2026, 08:57
Термічний станохолодженевід 1 до 1Активна04-09-2026, 08:57
Характеристики не суперечатьДСТУ 4590від 1 до 1Активна04-09-2026, 08:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

М'ясо стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143

1 380
кілограм
38751 , Україна , Полтавська область , Розсошенці , Шкільна, 18 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Частинам'ясо стегнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 08:57
Термічний станохолодженевід 1 до 1Активна04-09-2026, 08:57
Відповідність ДСТУ 3143ТакАктивна04-09-2026, 08:57
З шкіроюТакАктивна04-09-2026, 08:57
Наявність кістокНіАктивна04-09-2026, 08:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143

2 000
кілограм
38751 , Україна , Полтавська область , Розсошенці , Шкільна, 18 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Частинафілевід 1 до 1Активна04-09-2026, 08:57
Термічний станохолодженевід 1 до 1Активна04-09-2026, 08:57
Категоріяпершавід 1 до 1Активна04-09-2026, 08:57
Відповідність ДСТУ 3143ТакАктивна04-09-2026, 08:57
З шкіроюНіАктивна04-09-2026, 08:57
Наявність кістокНіАктивна04-09-2026, 08:57
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 09:02:10
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 08:57:24
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка 2 раза на тиждень (середа, п'ятниця з 8-00 до 15-00)

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 08:57:24
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 08:57:24
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 08:57:24
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 08:57:24
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 08:57:24
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ