Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 01:10. Дата останніх змін - 04-09-2026, 01:10

Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Продукція борошномельно-круп'яної промисловості... Державна закупівля - UA-2026-09-04-000029-a Продукція борошномельно-круп'яної промисловості від замовника БРОВАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 3 БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-000029-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-000024-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 01:10
по 09-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
152616.67
152 616,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:БРОВАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 3 БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:22204217 Досьє YouControl
Контактна особа:Юлія Мельник
Телефон:+380634402911
E-mail:smilejulia2008@ukr.net
Місцезнаходження:
07400, Україна, Київська область,м. Бровари, вул. Благодатна, буд. 80
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг

200
кілограм
07400 , Україна , Київська область , Бровари , Благодатна,80 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Сортвищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна04-09-2026, 01:04
Містить глютенТакАктивна04-09-2026, 01:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698

200
кілограм
07400 , Україна , Київська область , Бровари , Благодатна,80 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видплющенавід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Ґатуноквищийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Характеристики не суперечать ДСТУ 7698таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Містить глютенТакАктивна04-09-2026, 01:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг

600
кілограм
07400 , Україна , Київська область , Бровари , Благодатна,80 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Видядрицявід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Може містити сліди глютенуТакАктивна04-09-2026, 01:04
Маса неттовід 0.8 до 1.0кілограмАктивна04-09-2026, 01:04
Обробка пароюТакАктивна04-09-2026, 01:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа кукурудзяна шліфована, №4, фасування 0,7-1 кг

100
кілограм
07400 , Україна , Київська область , Бровари , Благодатна,80 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видшліфованавід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Помелномер 4від 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна04-09-2026, 01:04
Може містити сліди глютенуТакАктивна04-09-2026, 01:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699

500
кілограм
07400 , Україна , Київська область , Бровари , Благодатна,80 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг

500
кілограм
07400 , Україна , Київська область , Бровари , Благодатна,80 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видбулгурвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Маса неттовід 0.5 до 1.0кілограмАктивна04-09-2026, 01:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700

200
кілограм
07400 , Україна , Київська область , Бровари , Благодатна,80 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Номер1одиницяАктивна04-09-2026, 01:04
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна04-09-2026, 01:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг

400
кілограм
07400 , Україна , Київська область , Бровари , Благодатна,80 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкруглозернистийвід 1 до 1Активна04-09-2026, 01:04
Може містити сліди глютенуТакАктивна04-09-2026, 01:04
ПропаренийНіАктивна04-09-2026, 01:04
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна04-09-2026, 01:04
ШліфованийТакАктивна04-09-2026, 01:04
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 01:10:13
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 01:04:52
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          130
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 01:04:54
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 01:04:54
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 01:04:54
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 01:04:54
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 01:04:54
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ