Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 23:43. Дата останніх змін - 03-09-2026, 23:43

Деревина дров’яна, 1 група (тверда порода), неколоті; Деревина дров’яна, 2 група (м’яка порода), неколоті (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 03410000-7 - Деревина)

Деревина дров’яна, 1 група (тверда порода), неколоті; Деревина дров’яна, 2 група (м’яка порода), неколоті (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 03410000-... Державна закупівля - UA-2026-09-03-015435-a Деревина дров’яна, 1 група (тверда порода), неколоті; Деревина дров’яна, 2 група (м’яка порода), неколоті (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 03410000-7 - Деревина) від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Комарнівська міська поліклініка" Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-015435-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-019086-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 23:43
по 08-09-2026, 00:00

Поставка Товару здійснюється до 30.10.2026 року окремими партіями (за змістом – партія Товару) на підставі Замовлення Покупця. Доставка може бути здійснена достроково. Перша поставка товару повинна бути здійснена протягом 2 (двох) робочих днів після підписання договору. Кожна наступна поставка партії Товару повинна здійснюватися Постачальником не пізніше 2 (двох) робочих днів з дати одержання відповідної заявки Замовника. Поставка Товару здійснюється в робочі дні та години: з понеділка по п’ятницю, з 09:00 год. до 18:00 год.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
429600
429 600 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Комарнівська міська поліклініка" Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області
ЄДРПОУ:44856497 Досьє YouControl
Контактна особа:Мігулка Ольга Ігорівна
Телефон:+380977635815
E-mail:knp._kmp@ukr.net
Місцезнаходження:
81562, Україна, Львівська область,Комарно, пл.Франка І., будинок 6
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дрова

68
метр кубічний
81562 , Україна , Львівська область , Комарно , вул. Самбірська, 26 ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Група порідпершавід 1Активна03-09-2026, 23:38
Виднеколотівід 1 до 1Активна03-09-2026, 23:38
Порода деревинибуквід 1 до 1Активна03-09-2026, 23:38
Відповідність стандарту ТУУ-00994207-005ТакАктивна03-09-2026, 23:38
Природна вологістьНіАктивна03-09-2026, 23:38
Довжина1.9метрАктивна03-09-2026, 23:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дрова

76
метр кубічний
81562 , Україна , Львівська область , Комарно , вул. Самбірська, 26 ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Група поріддругавід 1Активна03-09-2026, 23:38
Виднеколотівід 1 до 1Активна03-09-2026, 23:38
Порода деревинивільха чорнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 23:38
Відповідність стандарту ТУУ-00994207-005ТакАктивна03-09-2026, 23:38
Природна вологістьТакАктивна03-09-2026, 23:38
Довжина1.9метрАктивна03-09-2026, 23:38
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 23:43:22
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 23:38:21
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          30
          Період (днів):
          2
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          70
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 23:38:20
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 23:38:20
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 23:38:20
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 23:38:20
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 23:38:20
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ