Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 22:03. Дата останніх змін - 03-09-2026, 22:03

Горошок зелений заморожений; Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт вищий, розмір середній; Суміш фруктово-ягідна, заморожена; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002; Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, відро пластикове

Горошок зелений заморожений; Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт вищий, розмір середній; Суміш ф... Державна закупівля - UA-2026-09-03-015236-a Горошок зелений заморожений; Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт вищий, розмір середній; Суміш фруктово-ягідна, заморожена; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002; Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ від замовника Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-015236-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-018876-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 22:03
по 08-09-2026, 00:00

Поставка товару здійснюється згідно поданих Заявок, не рідше двох разів на тиждень у навчальні заклади, зазначені в Переліку навчальних закладів управління освіти і науки (Додаток 2). Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської республіки Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
738000
738 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
ЄДРПОУ:02146937 Досьє YouControl
Контактна особа:Володимир Слободян
Телефон:+380384930785
E-mail:yonosvita-kp@ukr.net
Місцезнаходження:
32300, Україна, Хмельницька область,м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Горошок зелений заморожений

1 500
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494

1 300
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктів зі сливамивід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Відповідність ДСТУДСТУ 8494, ДСТУ 2435від 1 до 2Активна03-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Родзинки сушені жовтого кольору, сорт вищий, розмір середній

500
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Коліржовтийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Наявність кісточкиНіАктивна03-09-2026, 22:02
Наявність плодоніжкиНіАктивна03-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Суміш фруктово-ягідна, заморожена

800
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктусуміш фруктово-ягіднавід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509

1 000
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002

800
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видтомати червонівід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8002від 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, відро пластикове

1 500
кілограм
32302 , Україна , Хмельницька область , м. Кам'янець-Подільський , установи управління освіти і науки ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид фасуваннявідро пластиковевід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 22:02
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна03-09-2026, 22:02
Сіль у складі продуктуНіАктивна03-09-2026, 22:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 22:03:22
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 22:02:39
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар повинен надходити у заклади визначені у Додатку 2 згідно поданих заявок не менше двох разів на тиждень з 8 до 16 год.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 22:02:39
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 22:02:39
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 22:02:39
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 22:02:39
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 22:02:39
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ