Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:09. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:09

ДК 021:2015: 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи, а саме: Капуста білоголова свіжа; Морква свіжа; Огірки свіжі; Буряк столовий

ДК 021:2015: 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи, а саме: Капуста білоголова свіжа; Морква свіжа; Огірки свіжі; Буряк столовий... Державна закупівля - UA-2026-09-03-012286-a ДК 021:2015: 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи, а саме: Капуста білоголова свіжа; Морква свіжа; Огірки свіжі; Буряк столовий від замовника Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-012286-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-013417-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:09
по 08-09-2026, 00:00

Постачання здійснюється власними силами переможця закупівлі до адреси що буде вказана при підписанні договору. 1. Якість товару повинна повністю відповідати вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Санітарному регламенту для закладів загальної середньої освіти, а також чинним державним стандартам (ДСТУ): -Морква: ДСТУ 7035:2009 «Морква столова свіжа» (або еквівалент). -Цибуля: ДСТУ 3234-95 «Цибуля ріпчаста свіжа» (або еквівалент). -Буряк: ДСТУ 7033:2009 «Буряк столовий свіжий» (або еквівалент). -Огірки: ДСТУ 3247-95 «Огірки свіжі» (або еквівалент). Товар не повинен містити генетично модифікованих організмів (без ГМО), що має бути підтверджено маркуванням на упаковці.Вміст радіонуклідів, важких металів, пестицидів та нітратів у продукції не повинен перевищувати гранично допустимих рівнів, встановлених чинним законодавством України для дитячого харчування. 2. Супровідні документи (Надаються з кожною партією)Постачальник зобов’язаний під час кожної поставки передати відповідальній особі Замовника копії документів, що засвідчують якість та безпечність товару, а саме:Товарно-транспортну накладну (ТТН);Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (або декларацію виробника / посвідчення про якість);Протокол лабораторних випробувань (експертний висновок) щодо вмісту нітратів та радіонуклідів, виданий акредитованою лабораторією, дійсний на дату поставки конкретної партії.3 3. Вимоги до зовнішнього вигляду за позиціями: - Морква столова: Коренеплоди мають бути свіжими, цілими, здоровими, однорідними за забарвленням, правильної форми, очищеними від землі. Не допускається постачання моркви тріснутої, зів’ялої, з ознаками хвороб або пошкодженої шкідниками. Хвостики та залишки бадилля повинні бути обрізані (довжина залишків бадилля не більше 1 см). - Цибуля ріпчаста: Цибулини мають бути визрілими, здоровими, чистими, сухими, цілими, з добре підсушеними лусочками. Форма та забарвлення — типові для ботанічного сорту. Не допускається цибуля проросла (з зеленими «перами»), загнила або пошкоджена. - Буряк столовий: Коренеплоди свіжі, цілі, міцні, чисті, округлої або плоско-округлої форми, з типовим для сорту темно-червоним забарвленням м'якуша (без виражених білих кілець). Залишки бадилля мають бути обрізані до довжини не більше 2 см. - Огірки свіжі: Плоди мають бути свіжими, цілими, здоровими, чистими, з типовою для сорту формою та забарвленням (рівномірно зеленого кольору). М'якуш повинен бути щільним, з недорозвиненим насінням. Не допускаються огірки зів’ялі, жовті, перестиглі («жовтяки»), із пустотами або гіркі на смак.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
48259.5
48 259,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради
ЄДРПОУ:44301687 Досьє YouControl
Контактна особа:Дарія Лапко
Телефон:+380956376730
E-mail:fevosvitavb@ukr.net
Місцезнаходження:
37320, Україна, Полтавська область,c. Великі Будища, вулиця Миру, будинок 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа

750
кілограм
37320 , Україна , Полтавська область , с. Великі Будища , вулиця Миру, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:07
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:07
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна03-09-2026, 16:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Морква свіжа

550
кілограм
37320 , Україна , Полтавська область , с. Великі Будища , вулиця Миру, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна03-09-2026, 16:07
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна03-09-2026, 16:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Огірки свіжі

120
кілограм
37320 , Україна , Полтавська область , с. Великі Будища , вулиця Миру, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:07
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна03-09-2026, 16:07
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:07
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна03-09-2026, 16:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Буряк столовий

600
кілограм
37320 , Україна , Полтавська область , с. Великі Будища , вулиця Миру, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:07
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:07
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна03-09-2026, 16:07
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:09:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:07:55
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:07:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:07:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:07:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:07:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:07:55
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ