Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:06. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:06

Овочі та фрукти

Овочі та фрукти... Державна закупівля - UA-2026-09-03-012129-a Овочі та фрукти від замовника ДОБРОВЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-012129-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-014284-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:06
по 08-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
157588.33
157 588,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДОБРОВЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:20565052 Досьє YouControl
Контактна особа:Мар'яна Оленюк
Телефон:+380954846275
E-mail:dobrlicbuh@gmail.com
Місцезнаходження:
77361, Україна, Івано-Франківська область,С. Добровляни, вул. Степана Бандери, 51 А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, червоні види плодів, ДСТУ 8133

450
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Видчервоні види плодіввід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Нектарини свіжі, вищого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025

110
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Виднектаринивід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 50 ммвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм

70
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм

85
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

470
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

90
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна03-09-2026, 16:02
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

170
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна03-09-2026, 16:02
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

130
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Ківі, сорт вищий, плід вагою не менше 90 г

150
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Калібрування за вагоюне менше 90 гвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

540
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

355
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

270
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна03-09-2026, 16:02
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

185
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246

60
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна03-09-2026, 16:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

70
кілограм
77361 , Україна , Івано-Франківська область , С. Добровляни , вул. Степана Бандери, 51 А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:02
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна03-09-2026, 16:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:06:05
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:02:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:02:38
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:02:38
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:02:38
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:02:38
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:02:38
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ