Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:02. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:02

Овочі, фрукти та горіхи (ДК 021:2015 – 03220000-9)

Овочі, фрукти та горіхи (ДК 021:2015 – 03220000-9)... Державна закупівля - UA-2026-09-03-012104-a Овочі, фрукти та горіхи (ДК 021:2015 – 03220000-9) від замовника П'ятиднівська гімназія Устилузької міської ради Волинської області від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-012104-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-013949-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:02
по 08-09-2026, 00:00

Розрахунки проводяться шляхом перерахування Замовником коштів на реєстраційний рахунок Постачальника протягом семи банківських днів після отримання товару на підставі видаткових накладних.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
87875
87 875 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:П'ятиднівська гімназія Устилузької міської ради Волинської області
ЄДРПОУ:23019048 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Дубицька
Телефон:380979131208
E-mail:dubytska14@gmail.com
Місцезнаходження:
44730, Україна, Волинська область,П'ятидні, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

95
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133

250
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Термін достиганняпізньостиглі, середньостиглівід 1Активна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

100
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм

90
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

95
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту

95
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна03-09-2026, 16:01
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

200
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246

120
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Колірчервонийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

40
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

320
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

230
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

180
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234

130
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

5
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см

10
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Довжина плоду (без плодоніжки)7-26 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Видкабачкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Перець солодкий свіжий

30
кілограм
44730 , Україна , Волинська область , П'ятидні , ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна03-09-2026, 16:01
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна03-09-2026, 16:01
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:02:22
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:01:51
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Відповідно до документації

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Відповідно до документації

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:01:52
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:01:52
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:01:52
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:01:52
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:01:52
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ