Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 14:47. Дата останніх змін - 03-09-2026, 14:47

Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній; Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній; Капуста цвітна заморожена; Капуста броколі заморожена; Квасоля консервована натуральна, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг

Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Огірки солені, сорт ... Державна закупівля - UA-2026-09-03-009457-a Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній; Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір від замовника Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-009457-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-010861-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 14:47
по 08-09-2026, 00:00

Умови постачання зазначено в проекті договору

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
347000
347 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
ЄДРПОУ:26463884 Досьє YouControl
Контактна особа:Анжеліка СЕЧКО
Телефон:+38312711465
E-mail:info@chop-osvita.gov.ua
Місцезнаходження:
89502, Україна, Закарпатська область,м. Чоп, вул. Миру, буд. 13А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г

250
кілограм
89502 , Україна , Закарпатська область , м.Чоп , вул. Миру, 13А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Маса неттовід 0.45 до 0.55кілограмАктивна03-09-2026, 14:46
Відповідність ДСТУ 7165ТакАктивна03-09-2026, 14:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642

600
кілограм
89502 , Україна , Закарпатська область , м.Чоп , вул. Миру, 13А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкапуста шинкованавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Спосіб обробкиквашенавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8642від 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509

600
кілограм
89502 , Україна , Закарпатська область , м.Чоп , вул. Миру, 13А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній

200
кілограм
89502 , Україна , Закарпатська область , м.Чоп , вул. Миру, 13А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Наявність кісточкиНіАктивна03-09-2026, 14:46
Наявність плодоніжкиНіАктивна03-09-2026, 14:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній

50
кілограм
89502 , Україна , Закарпатська область , м.Чоп , вул. Миру, 13А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Наявність кісточкиНіАктивна03-09-2026, 14:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Капуста цвітна заморожена

150
кілограм
89502 , Україна , Закарпатська область , м.Чоп , вул. Миру, 13А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктукапуста цвітнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Капуста броколі заморожена

150
кілограм
89502 , Україна , Закарпатська область , м.Чоп , вул. Миру, 13А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктукапуста броколівід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Квасоля консервована натуральна, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг

400
кілограм
89502 , Україна , Закарпатська область , м.Чоп , вул. Миру, 13А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видквасоля натуральнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 6074таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 14:46
Маса неттовід 0.4 до 0.55кілограмАктивна03-09-2026, 14:46
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:47:00
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:46:09
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:46:09
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:46:09
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:46:09
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:46:09
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 14:46:09
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ