Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 13:15. Дата останніх змін - 03-09-2026, 13:15

Сир кисломолочний 9%, Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, Сири м'які та розсільні фасовані, Сири м'які та розсільні фасовані

Сир кисломолочний 9%, Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, Сири м'які та розсільні фасовані, Сири м'які та розсільні фасовані... Державна закупівля - UA-2026-09-03-006953-a Сир кисломолочний 9%, Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, Сири м'які та розсільні фасовані, Сири м'які та розсільні фасовані від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-006953-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-008229-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 13:15
по 08-09-2026, 18:00

країною походження товару не може бути російська федерація, республіка білорусь, ісламська республіка іран; Поставка товару здійснюється щотижня (не менше одного разу на тиждень) дрібними партіями (від 3-х кілограм), залежно від потреби замовника, згідно заявок Замовника. Строк (термін) поставки товару: протягом 1 дня з дня отримання заявки від Замовника до 31.12.2026 року.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
250833.33
250 833,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:40226468 Досьє YouControl
Контактна особа:Микитюк Віталій Вікторович
Телефон:+380385020601
E-mail:sn_osvita@ukr.net
Місцезнаходження:
31400, Україна, Хмельницька область,селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сир кисломолочний 9%

520
кілограм
31400 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький район , загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (згідно додатку 2 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Масова частка жиру9відсотокАктивна03-09-2026, 13:12
ДобавкиНіАктивна03-09-2026, 13:12
Відповідність ДСТУ 4554ТакАктивна03-09-2026, 13:12
БезлактознийНіАктивна03-09-2026, 13:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421

690
кілограм
31400 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький район , загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (згідно додатку 2 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Характеристики не суперечать ДСТУ 6003 (ДСТУ 4421)таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Масова частка жирувід 50 до 50відсотокАктивна03-09-2026, 13:12
БезлактознийНіАктивна03-09-2026, 13:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Сири м'які та розсільні фасовані

10
кілограм
31400 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький район , загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (згідно додатку 2 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4395від 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Формабрикетвід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Упаковкавакуумнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Типм'якийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Вид сировинимолоко коров'ячевід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Видадигейськийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
БрендДЕРАЖНЯвід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Масова частка жиру45відсотокАктивна03-09-2026, 13:12
Маса нетто400грамАктивна03-09-2026, 13:12
БезлактознийНіАктивна03-09-2026, 13:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Сири м'які та розсільні фасовані

10
кілограм
31400 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький район , загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (згідно додатку 2 до договору) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4395від 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Формабрикетвід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Упаковкавакуумнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Типм'якийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Вид сировинимолоко коров'ячевід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Видбринзавід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
БрендДЕРАЖНЯвід 1 до 1Активна03-09-2026, 13:12
Масова частка жиру45відсотокАктивна03-09-2026, 13:12
Маса нетто250грамАктивна03-09-2026, 13:12
БезлактознийНіАктивна03-09-2026, 13:12
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:15:06
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:12:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник здійснює оплату за поставлений товар в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника. Розрахунки за поставлений товар здійснюються проводяться протягом 10 календарних днів з моменту поставки Товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка товару здійснюється щотижня (не менше одного разу на тиждень) дрібними партіями (від 3-х кілограм), залежно від потреби замовника, згідно заявок Замовника. Строк (термін) поставки товару: протягом 1 дня з дня отримання заявки від Замовника до 31.12.2026 року.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:12:21
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:12:21
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:12:21
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:12:21
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 13:12:21
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ