Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 10:43. Дата останніх змін - 03-09-2026, 10:43

Оброблені фрукти та овочі

Оброблені фрукти та овочі ... Державна закупівля - UA-2026-09-03-002971-a Оброблені фрукти та овочі від замовника ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-002971-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-003584-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 10:43
по 08-09-2026, 09:00

Поставка Товару здійснюється два рази на тиждень (понеділок, четвер з 07.00 год до 15.00 год) окремими партіями у кількості та асортименті згідно з заявками уповноважених осіб Замовника (заявками від навчальних закладів), автотранспортом Постачальника, з дотриманням санітарних вимог, в тому числі щодо сумісності продуктів харчування.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
100949.62
100 949,62 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
ЄДРПОУ:43459903 Досьє YouControl
Контактна особа:Ангеліна Кочутенко
Телефон:+380673183439
E-mail:kalynivka_tender@ukr.net
Місцезнаходження:
07443, Україна, Київська область,Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Паста томатна фасована

35
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Масова частка сухих речовинвід 25.0 до 25.0відсотокАктивна03-09-2026, 10:40
Маса неттовід 300 до 300грамАктивна03-09-2026, 10:40
Сіль у складі продуктуТакАктивна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Соління

200
кілограм
Україна , Київська область , с-ще Калинівка, с. Красилівка , вул. Шкільна, 8, вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Соління

20
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкапуста шинкованавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Спосіб обробкиквашенавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8642від 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Родзинки

75
кілограм
Україна , Київська область , с-ще Калинівка, с. Красилівка , вул. Шкільна, 8, вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Наявність кісточкиНіАктивна03-09-2026, 10:40
Наявність плодоніжкиНіАктивна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Cуміш сухофруктів

40
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Шипшина сушена

20
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Діаметр плоду6-12 ммвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУ ISO 23391:2019ТакАктивна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Овочі заморожені

70
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Фрукти та ягоди заморожені

25
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктувишнявід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Назва продуктувишня без кісточкивід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Наявність кісточкиНіАктивна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Фрукти та ягоди заморожені

40
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктусуміш фруктово-ягіднавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Соління

300
кілограм
Україна , Київська область , с-ще Калинівка, с. Красилівка , вул. Шкільна, 8, вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видтомати червонівід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Сортпершийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8002від 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Овочі заморожені

40
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Будівельників, 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктукапуста цвітнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 10:40
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:43:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:40:44
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:40:46
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:40:46
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:40:46
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:40:46
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 10:40:46
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ