Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 23:39. Дата останніх змін - 02-09-2026, 23:39

Соки фруктові та ягідні в асортименті, 200 мл, відновлені, пастеризовані, без цукру

Соки фруктові та ягідні в асортименті, 200 мл, відновлені, пастеризовані, без цукру... Державна закупівля - UA-2026-09-02-014616-a Соки фруктові та ягідні в асортименті, 200 мл, відновлені, пастеризовані, без цукру від замовника КЗ загальної середньої освіти «Ліцей №13 імені Романа Ткаченка Хмельницької міської ради» від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-014616-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-017960-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 23:39
по 05-09-2026, 00:00

Поставка товару здійснюється щоденно до 7:00 на склад Замовника згідно із заявками. Обсяг поставки узгоджується із Замовником щоденно за допомогою телефонного зв’язку та/або електронного листування. Постачальник повинен поставити Замовнику товар, передбачений Договором, якість якого відповідає вимогам державних стандартів України. Якість товару, що постачається, повинна відповідати державним стандартам, деклараціям виробника/паспортам якості. Товар повинен мати належний строк придатності (не прострочений та такий, що дозволяє використати товар за призначенням у необхідний для Замовника строк). Кількість товару має відповідати заявці Замовника, упаковка — санітарно-гігієнічним нормам. У випадку виявлення неякісного товару після отримання виклик представника Постачальника та заміна товару є обов’язковими. Заміна товару здійснюється протягом 24 годин від дати поставки неякісного товару. Усі витрати, пов’язані із заміною товару неналежної якості, у тому числі транспортні витрати, несе Постачальник. Несвоєчасна заміна неякісного товару є фактом неналежного виконання умов Договору.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
710572.5
710 572,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КЗ загальної середньої освіти «Ліцей №13 імені Романа Ткаченка Хмельницької міської ради»
ЄДРПОУ:25803906 Досьє YouControl
Контактна особа:Василевський Ярослав Петрович
Телефон:+380382771456
E-mail:Biblio28@ukr.net
Місцезнаходження:
29027, Україна, Хмельницька область,місто Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 27/1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Соки фруктові та ягідні в асортименті, 200 мл, відновлені, пастеризовані, без цукру

9 801
літр
29027 , Україна , Хмельницька область , місто Хмельницький , вул. Панаса Мирного, 27/1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб обробкипастеризованийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 23:11
Основа сокуманго, виноград, персик, вишня, мультифрукт, яблуко, слива, мультивітамін, апельсин, грушавід 1 до 1Активна02-09-2026, 23:11
Кількість соку або плодової частини у складі 100%таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 23:11
Видвідновленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 23:11
Цукор або підсолоджувачі у складіНіАктивна02-09-2026, 23:11
Об'єм0.2літрАктивна02-09-2026, 23:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 23:39:12
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 23:11:06
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений Товар здійснюються Замовником після фактичної поставки Товару належної якості та кількості на підставі належним чином оформленої видаткової накладної та, у разі надання Постачальником, рахунка на оплату. Замовник здійснює оплату за поставлений Товар у національній валюті Ук ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка товару здійснюється щоденно до 7:00 на склад Замовника згідно із заявками. Обсяг поставки узгоджується із Замовником щоденно за допомогою телефонного зв’язку та/або електронного листування. Замовник узгоджує із Постачальником замовлення не пізніше ніж за один робочий день до дати поставки т ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:11:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:11:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:11:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:11:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 23:11:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ