Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 21:26. Дата останніх змін - 02-09-2026, 21:26

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи... Державна закупівля - UA-2026-09-02-014266-a Овочі, фрукти та горіхи від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-014266-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 21:26
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 21:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 12:35

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
563036.58
563 036,58 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:5 630,37 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:43391217 Досьє YouControl
Контактна особа:Вячеслав Ліхонін
Телефон:380995131794
E-mail:likhoninslava1979@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Овочі, фрукти та горіхи
563 036,58 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 12:35
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Морква свіжа

10 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Буряк столовий свіжий

7 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста білоголова свіжа

5 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цибуля ріпчаста свіжа

12 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 21:26:14
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 21:26:04
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 21:26:04
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ