Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 18:22. Дата останніх змін - 02-09-2026, 18:22

Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Часник свіжий, Банани свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста білоголова свіжа, Персики і нектарини, Корінь петрушки, Корінь селери, Морква свіжа

Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Часник свіжий, Банани свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста білоголова ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-013563-a Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Часник свіжий, Банани свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста білоголова свіжа, Персики і нектарини, Корінь петрушки, Корінь селери, Морква свіжа від замовника КЗ "Запорізький обласний спортивний ліцей" Запорізької обласної ради від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-013563-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-016701-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 18:22
по 07-09-2026, 15:30

огірки свіжі (польові), помідори (томати) свіжі (польові), буряк столовий першого товарного сорту, цибуля ріпчаста свіжа, часник свіжий, банани свіжі, перець солодкий свіжий, капуста білоголова свіжа, нектарин свіжий, петрушка коренева свіжа, корінь селери свіжий, морква свіжа

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
91650
91 650 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КЗ "Запорізький обласний спортивний ліцей" Запорізької обласної ради
ЄДРПОУ:26530675 Досьє YouControl
Сайт:http://www.zapisp.com/
Контактна особа:Подтиннік Катерина Сергіївна
Телефон:+380612240014
E-mail:0507coder@zapisp.com
Місцезнаходження:
69001, Україна, Запорізька область,Запоріжжя, вул. Патріотична, буд. 7
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Огірки свіжі

100
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Помідори (томати) свіжі

100
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Буряк столовий

200
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цибуля ріпчаста свіжа

300
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Часник свіжий

20
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Банани свіжі

200
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Перець солодкий свіжий

70
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Капуста білоголова свіжа

260
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Персики і нектарини

200
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Виднектаринивід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 45 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Корінь петрушки

25
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплодуне менше 15 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 343ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Корінь селери

10
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплодуне менше 40 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 289ТакАктивна02-09-2026, 18:18
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Морква свіжа

200
кілограм
69001 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Патріотична, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна02-09-2026, 18:18
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна02-09-2026, 18:18
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 18:22:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 18:18:32
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:18:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:18:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:18:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:18:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:18:30
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ