Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:52. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:52

Апельсини свіжі; Банани свіжі; Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246; Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234; Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Буряк столовий

Апельсини свіжі; Банани свіжі; Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту;... Державна закупівля - UA-2026-09-02-012724-a Апельсини свіжі; Банани свіжі; Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту; Мандарини від замовника Сумська початкова школа № 30 «Унікум» Сумської міської ради від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-012724-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-013758-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
142917
142 917 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Сумська початкова школа № 30 «Унікум» Сумської міської ради
ЄДРПОУ:33390023 Досьє YouControl
Контактна особа:Людмила Закорко
Телефон:+380542252049, +380542775057
E-mail:super-school-30@ukr.net
Місцезнаходження:
40035, Україна, Сумська область,м. Суми, вул. Сірка Івана, буд. 2А
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:52
по 08-09-2026, 09:00

Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Апельсини свіжі

620
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 16:52
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Банани свіжі

220
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

93
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту

68
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

218
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту

14
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 16:52
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

136
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

35
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна02-09-2026, 16:52
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

70
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246

70
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Колірчервонийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234

55
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна02-09-2026, 16:52
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

445
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 65 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Буряк столовий

34
кілограм
40035 , Україна , Сумська область , місто Суми , вул. Сірка Івана, буд. 2А; вул. Новоміської сотні, буд, 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:52
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна02-09-2026, 16:52
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:52:49
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:51:59
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки здійснюються шляхом безготівкового банківського переказу коштів на розрахунковий рахунок Постачальника за вказаними в видаткових накладних цінами. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 15 банківських днів з дати отримання Замовником ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставку Товару Постачальник здійснює протягом дії Договору на підставі заявок Замовника. Заявка на поставку товару подається Замовником Постачальнику щотижнево. Постачальник здійснює постачання Товару протягом кожного наступного тижня (понеділок-п’ятниця) після надходження заявки Замовника.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:52:00
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:52:00
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:52:00
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:52:00
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:52:00
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ