Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:41. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:41

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи... Державна закупівля - UA-2026-09-02-012479-a Овочі, фрукти та горіхи від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-012479-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:41
по 08-09-2026, 12:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 14:00
по 11-09-2026, 15:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 12:59

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2048568
2 048 568 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ)
ЄДРПОУ:08803508 Досьє YouControl
Контактна особа:Коврига Денис
Телефон:380937561392
E-mail:d.kovryha@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:41:42
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:41:37
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:41:37

              Електронні тендерні вимоги

              1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Лоту Лот 1. Цибуля ріпчаста свіжа
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
              При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
              1 - Оригінал (копія) платіжної інструкції
              Замовником вимагається від Учасника-переможця надання через електрону систему закупівель не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді копії платіжної інструкції* з відміткою проведення операції обслуговуючим банком, що підтверджує надання Учасником забезпечення виконання договору
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:41:37
              Способи підтвердження:
              Документ
              Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
              5
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Платіжна інструкція, оформлена в довільній формі, обов'язково повинна містити такі реквізити: 1) номер, дату складання; 2) найменування платника, код платника та номер його рахунку; 3) найменування банку платника; 4) найменування отримувача, код отримувача та номер його рахунку; 5) найменування банку отримувача; 6) суму словами та цифрами; 7) призначення платежу: «Забезпечення виконання договору, UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X*» *Зазначити унікальний номер оголошення про проведення спрощеної закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:41:37
              2. Забезпечення виконання договору про закупівлю
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Лоту Лот 2. Капуста білоголова свіжа
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
              При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
              1 - Оригінал (копія) платіжної інструкції
              Замовником вимагається від Учасника-переможця надання через електрону систему закупівель не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді копії платіжної інструкції* з відміткою проведення операції обслуговуючим банком, що підтверджує надання Учасником забезпечення виконання договору
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:41:37
              Способи підтвердження:
              Документ
              Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
              5
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Платіжна інструкція, оформлена в довільній формі, обов'язково повинна містити такі реквізити: 1) номер, дату складання; 2) найменування платника, код платника та номер його рахунку; 3) найменування банку платника; 4) найменування отримувача, код отримувача та номер його рахунку; 5) найменування банку отримувача; 6) суму словами та цифрами; 7) призначення платежу: «Забезпечення виконання договору, UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X*» *Зазначити унікальний номер оголошення про проведення спрощеної закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:41:37
              3. Забезпечення виконання договору про закупівлю
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Лоту Лот 3. Буряк столовий свіжий
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
              При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
              1 - Оригінал (копія) платіжної інструкції
              Замовником вимагається від Учасника-переможця надання через електрону систему закупівель не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді копії платіжної інструкції* з відміткою проведення операції обслуговуючим банком, що підтверджує надання Учасником забезпечення виконання договору
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:41:37
              Способи підтвердження:
              Документ
              Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
              5
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Платіжна інструкція, оформлена в довільній формі, обов'язково повинна містити такі реквізити: 1) номер, дату складання; 2) найменування платника, код платника та номер його рахунку; 3) найменування банку платника; 4) найменування отримувача, код отримувача та номер його рахунку; 5) найменування банку отримувача; 6) суму словами та цифрами; 7) призначення платежу: «Забезпечення виконання договору, UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X*» *Зазначити унікальний номер оголошення про проведення спрощеної закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:41:37
              4. Забезпечення виконання договору про закупівлю
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Лоту Лот 4. Морква свіжа
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
              При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
              1 - Оригінал (копія) платіжної інструкції
              Замовником вимагається від Учасника-переможця надання через електрону систему закупівель не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді копії платіжної інструкції* з відміткою проведення операції обслуговуючим банком, що підтверджує надання Учасником забезпечення виконання договору
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:41:37
              Способи підтвердження:
              Документ
              Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
              5
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Платіжна інструкція, оформлена в довільній формі, обов'язково повинна містити такі реквізити: 1) номер, дату складання; 2) найменування платника, код платника та номер його рахунку; 3) найменування банку платника; 4) найменування отримувача, код отримувача та номер його рахунку; 5) найменування банку отримувача; 6) суму словами та цифрами; 7) призначення платежу: «Забезпечення виконання договору, UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X*» *Зазначити унікальний номер оголошення про проведення спрощеної закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:41:37
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ