Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:04. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:04

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи... Державна закупівля - UA-58f814ce77cc424f832d388284e4c5e9 Овочі, фрукти та горіхи від замовника ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 02.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-011322-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:04
по 07-09-2026, 00:00

апельсини свіжі, мандарини свіжі, лимони свіжі, яблука свіжі, банани свіжі код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти ти горіхи

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
60037.5
60 037,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:22203212 Досьє YouControl
Контактна особа:Бойко Алла
Телефон:380978586236
E-mail:voronkiv-school@ukr.net
Місцезнаходження:
08352, Україна, Київська область,Бориспільський р-н, село Вороньків, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 1
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Апельсини свіжі

250
кілограм
08352 , Україна , Київська область , ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 16:03
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 16:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Мандарини свіжі

250
кілограм
08352 , Україна , Київська область , ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 16:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Лимони свіжі

15
кілограм
08352 , Україна , Київська область , ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 16:03
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 16:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Яблука свіжі

200
кілограм
08352 , Україна , Київська область , ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Банани свіжі

300
кілограм
08352 , Україна , Київська область , ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:03
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:04:44
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:04:06
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:03:52
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:03:52
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:03:52
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:03:52
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:03:52
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ