Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:20. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:20

Деревина дров'яна, непромислова 1 група

Деревина дров'яна, непромислова 1 група... Державна закупівля - UA-2026-09-02-009854-a Деревина дров'яна, непромислова 1 група від замовника 3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-009854-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-011497-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:20
по 10-09-2026, 14:00

Згідно умов договору Постачальник зобов’язаний поставити (передати) Покупцю Товар, якість якого відповідає вимогам ТУУ-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги». За розмірами деревина дров’яна, 1 група, неколота повинна відповідати: по довжині - від 1,0 м до 4 м (допустиме відхилення по довжині + 0,05м); по товщині (в діаметрі) - від 5 до 30 см. Вологість деревини дров’яної: до 40% (рекомендована 30%). Деревина дров’яна має бути очищена від сучків (всі види), висота яких не повинна бути більша на 3,0 см. Деревина дров’яна може постачатись як в корі, так і без кори. Візуальні характеристики і ознаки деревини: - гнилизна (ядрова та заболонна) - допускається за умов збереження цілісності деревини (кількість деревини дров’яної, що містить гнилизну, не має перевищувати 40% обсягу партії, що постачається); - зовнішня порохнява гнилизна - не допускається; - ураження комахами - допускається за умов збереження цілісності деревини; - обвугленість деревини - допускається тільки зовнішня поверхнева. Деревина повинна бути твердих порід: (береза, дуб, граб, бук, ясен, берест, клен, в’яз, акація) Постачальник відповідає за належну якість Товару, а також зобов’язаний засвідчити його якість підтверджувальними документами (сертифікатом, паспортом тощо) дійсними на момент поставки Товару. Постачальник передає Покупцю вищезазначені документи разом із Товаром в момент передачі Товару. Постачальник зобов’язаний поставити (передати) Покупцю Товар, якість якого відповідає вимогам ТУУ-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги». За розмірами деревина дров’яна, 1 група, неколота повинна відповідати: по довжині - від 1,0 м до 4 м (допустиме відхилення по довжині + 0,05м); по товщині (в діаметрі) - від 5 до 30 см. Вологість деревини дров’яної: до 40% (рекомендована 30%). Деревина дров’яна має бути очищена від сучків (всі види), висота яких не повинна бути більша на 3,0 см. Деревина дров’яна може постачатись як в корі, так і без кори. Візуальні характеристики і ознаки деревини: - гнилизна (ядрова та заболонна) - допускається за умов збереження цілісності деревини (кількість деревини дров’яної, що містить гнилизну, не має перевищувати 40% обсягу партії, що постачається); - зовнішня порохнява гнилизна - не допускається; - ураження комахами - допускається за умов збереження цілісності деревини; - обвугленість деревини - допускається тільки зовнішня поверхнева. Деревина повинна бути твердих порід: (береза, дуб, граб, бук, ясен, берест, клен, в’яз, акація) Постачальник відповідає за належну якість Товару, а також зобов’язаний засвідчити його якість підтверджувальними документами (сертифікатом, паспортом тощо) дійсними на момент поставки Товару. Постачальник передає Покупцю вищезазначені документи разом із Товаром в момент передачі Товару. Постачальник зобов’язаний поставити (передати) Покупцю Товар, якість якого відповідає вимогам ТУУ-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги». За розмірами деревина дров’яна, 1 група, неколота повинна відповідати: по довжині - від 1,0 м до 4 м (допустиме відхилення по довжині + 0,05м); по товщині (в діаметрі) - від 5 до 30 см. Вологість деревини дров’яної: до 40% (рекомендована 30%). Деревина дров’яна має бути очищена від сучків (всі види), висота яких не повинна бути більша на 3,0 см. Деревина дров’яна може постачатись як в корі, так і без кори. Візуальні характеристики і ознаки деревини: - гнилизна (ядрова та заболонна) - допускається за умов збереження цілісності деревини (кількість деревини дров’яної, що містить гнилизну, не має перевищувати 40% обсягу партії, що постачається); - зовнішня порохнява гнилизна - не допускається; - ураження комахами - допускається за умов збереження цілісності деревини; - обвугленість деревини - допускається тільки зовнішня поверхнева. Деревина повинна бути твердих порід: (береза, дуб, граб, бук, ясен, берест, клен, в’яз, акація) Постачальник відповідає за належну якість Товару, а також зобов’язаний засвідчити його якість підтверджувальними документами (сертифікатом, паспортом тощо) дійсними на момент поставки Товару. Постачальник передає Покупцю вищезазначені документи разом із Товаром в момент передачі Товару. Постачальник зобов’язаний поставити (передати) Покупцю Товар, якість якого відповідає вимогам ТУУ-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги». За розмірами деревина дров’яна, 1 група, неколота повинна відповідати: по довжині - від 1,0 м до 4 м (допустиме відхилення по довжині + 0,05м); по товщині (в діаметрі) - від 5 до 30 см. Вологість деревини дров’яної: до 40% (рекомендована 30%). Деревина дров’яна має бути очищена від сучків (всі види), висота яких не повинна бути більша на 3,0 см. Деревина дров’яна може постачатись як в корі, так і без кори. Візуальні характеристики і ознаки деревини: - гнилизна (ядрова та заболонна) - допускається за умов збереження цілісності деревини (кількість деревини дров’яної, що містить гнилизну, не має перевищувати 40% обсягу партії, що постачається); - зовнішня порохнява гнилизна - не допускається; - ураження комахами - допускається за умов збереження цілісності деревини; - обвугленість деревини - допускається тільки зовнішня поверхнева. Деревина повинна бути твердих порід: (береза, дуб, граб, бук, ясен, берест, клен, в’яз, акація) Постачальник відповідає за належну якість Товару, а також зобов’язаний засвідчити його якість підтверджувальними документами (сертифікатом, паспортом тощо) дійсними на момент поставки Товару. Постачальник передає Покупцю вищезазначені документи разом із Товаром в момент передачі Товару. Постачальник зобов’язаний поставити (передати) Покупцю Товар, якість якого відповідає вимогам ТУУ-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги». За розмірами деревина дров’яна, 1 група, неколота повинна відповідати: по довжині - від 1,0 м до 4 м (допустиме відхилення по довжині + 0,05м); по товщині (в діаметрі) - від 5 до 30 см. Вологість деревини дров’яної: до 40% (рекомендована 30%). Деревина дров’яна має бути очищена від сучків (всі види), висота яких не повинна бути більша на 3,0 см. Деревина дров’яна може постачатись як в корі, так і без кори. Візуальні характеристики і ознаки деревини: - гнилизна (ядрова та заболонна) - допускається за умов збереження цілісності деревини (кількість деревини дров’яної, що містить гнилизну, не має перевищувати 40% обсягу партії, що постачається); - зовнішня порохнява гнилизна - не допускається; - ураження комахами - допускається за умов збереження цілісності деревини; - обвугленість деревини - допускається тільки зовнішня поверхнева. Деревина повинна бути твердих порід: (береза, дуб, граб, бук, ясен, берест, клен, в’яз, акація) Постачальник відповідає за належну якість Товару, а також зобов’язаний засвідчити його якість підтверджувальними документами (сертифікатом, паспортом тощо) дійсними на момент поставки Товару. Постачальник передає Покупцю вищезазначені документи разом із Товаром в момент передачі Товару.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
400779.38
400 779,38 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:38201617 Досьє YouControl
Контактна особа:Наталя Крекотень
Телефон:+380978060989
E-mail:3dprz.prozoro@gmail.com
Місцезнаходження:
46003, Україна, Тернопільська область,місто Тернопіль, вул.Котляревського Івана, будинок 22А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дрова

159
метр кубічний
46003 , Україна , Тернопільська область , м. Тернопіль , Котляревського 22а ,
по 15-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Група порідпершавід 1Активна02-09-2026, 15:19
Виднеколотівід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:19
Порода деревиниграб, бук, в`яз, берест, береза, ясен звичайний, дуб червоний, дуб звичайний, акація, клен гостролистийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:19
Відповідність стандарту ТУУ-00994207-005ТакАктивна02-09-2026, 15:19
Природна вологістьТакАктивна02-09-2026, 15:19
Довжинавід 1.0 до 4.0метрАктивна02-09-2026, 15:19
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:20:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:19:46
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          43
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:19:46
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:19:46
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:19:46
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:19:46
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:19:46
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ