Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:19. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:19

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг; Крупа вівсяна плющена, ґатунок вищий, фасування 0,5-1 кг; Крупа ячмінна перлова №1, фасування 0,7-1кг; Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Крупа пшенична артек, з твердих сортів пшениці, 0,7-1 кг; Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг; Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг; Крупа вівсяна плю... Державна закупівля - UA-2026-09-02-009791-a Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг; Крупа вівсяна плющена, ґатунок вищий, фасування 0,5-1 кг; Крупа ячмінна перлова №1, фасування 0,7-1кг; Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; від замовника ПЕТРИКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-009791-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-012231-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:19
по 09-09-2026, 09:00

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг; Крупа вівсяна плющена, ґатунок вищий, фасування 0,5-1 кг; Крупа ячмінна перлова №1, фасування 0,7-1кг; Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Крупа пшенична артек, з твердих сортів пшениці, 0,7-1 кг; Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
33500
33 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ПЕТРИКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ
ЄДРПОУ:03189481 Досьє YouControl
Контактна особа:Олеся Пастух
Телефон:+380971598293
E-mail:internat.petrukiv@gmail.com
Місцезнаходження:
47720, Україна, Тернопільська область,село Петриків, , вул.Зелена, 11
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг

200
кілограм
47720 , Україна , Тернопільська область , Петриків , вул. Зелена, 11 ,
з 15-09-2026 по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Видядрицявід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Може містити сліди глютенуТакАктивна02-09-2026, 15:17
Маса неттовід 0.8 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:17
Обробка пароюТакАктивна02-09-2026, 15:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг

50
кілограм
47720 , Україна , Тернопільська область , Петриків , вул. Зелена, 11 ,
з 15-09-2026 по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:17
Містить глютенТакАктивна02-09-2026, 15:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа вівсяна плющена, ґатунок вищий, фасування 0,5-1 кг

50
кілограм
47720 , Україна , Тернопільська область , Петриків , вул. Зелена, 11 ,
з 15-09-2026 по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видплющенавід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Ґатуноквищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Характеристики не суперечать ДСТУ 7698таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Маса неттовід 0.5 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:17
Містить глютенТакАктивна02-09-2026, 15:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа ячмінна перлова №1, фасування 0,7-1кг

30
кілограм
47720 , Україна , Тернопільська область , Петриків , вул. Зелена, 11 ,
з 15-09-2026 по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Номер1одиницяАктивна02-09-2026, 15:17
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:17
Містить глютенТакАктивна02-09-2026, 15:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700

50
кілограм
47720 , Україна , Тернопільська область , Петриків , вул. Зелена, 11 ,
з 15-09-2026 по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Номер1одиницяАктивна02-09-2026, 15:17
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа пшенична артек, з твердих сортів пшениці, 0,7-1 кг

50
кілограм
47720 , Україна , Тернопільська область , Петриків , вул. Зелена, 11 ,
з 15-09-2026 по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видартеквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг

300
кілограм
47720 , Україна , Тернопільська область , Петриків , вул. Зелена, 11 ,
з 15-09-2026 по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Упаковкапакет паперовийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Маса нетто1кілограмАктивна02-09-2026, 15:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг

100
кілограм
47720 , Україна , Тернопільська область , Петриків , вул. Зелена, 11 ,
з 15-09-2026 по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкруглозернистийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:17
Може містити сліди глютенуТакАктивна02-09-2026, 15:17
ПропаренийНіАктивна02-09-2026, 15:17
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:17
ШліфованийТакАктивна02-09-2026, 15:17
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:19:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:17:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          70
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:17:51
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:17:51
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:17:51
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:17:51
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:17:51
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ