Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:10. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:10

Продукція борошномельно-круп’яної промисловості

Продукція борошномельно-круп’яної промисловості... Державна закупівля - UA-2026-09-02-009446-a Продукція борошномельно-круп’яної промисловості від замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-009446-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-010691-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:10
по 07-09-2026, 00:00

Фактом подання цінової пропозиції Учасник підтверджує, що запропонований товар не походить із країн Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
62970.57
62 970,57 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:26235309 Досьє YouControl
Контактна особа:Грустілін Олександр Олегович
Телефон:380977361126
E-mail:yakulic22@gmail.com
Місцезнаходження:
23222, Україна, Вінницька область,Вінницький район, село Якушинці, вул. Барвінкова, будинок 32
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крупа ячна фасована

45
кілограм
23222 , Україна , Вінницька область , Вінницький район , село Якушинці, ВУЛИЦЯ Барвінкова, будинок 32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
БрендКРУПОСВІТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:07
Містить глютенТак, НіАктивна02-09-2026, 15:07
Номервід 2 до 2одиницяАктивна02-09-2026, 15:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа гречана фасована

255
кілограм
23222 , Україна , Вінницька область , Вінницький район , село Якушинці,вул. Барвінкова, будинок 32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
БрендПОВНИЙ ГЛЕЧИКвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Видядрицявід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Може містити сліди глютенуТак, НіАктивна02-09-2026, 15:07
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:07
Обробка пароюТак, НіАктивна02-09-2026, 15:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа рисова фасована

205
кілограм
23222 , Україна , Вінницька область , Вінницький р-н , село Якушинці,вул. Барвінкова, будинок 32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Виддовгозернистийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
БрендЧЕМПІОНвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
ПропаренийТак, НіАктивна02-09-2026, 15:07
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:07
ШліфованийТак, НіАктивна02-09-2026, 15:07
Може містити сліди глютенуТак, НіАктивна02-09-2026, 15:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа пшенична фасована

45
кілограм
23222 , Україна , Вінницька область , Вінницький р-н , село Якушинці, ВУЛИЦЯ Барвінкова, будинок 32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Видартеквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
БрендКРУПОСВІТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа пшенична фасована

155
кілограм
23222 , Україна , Вінницька область , Вінницький р-н , село Якушинці, ВУЛИЦЯ Барвінкова, будинок 32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Номер (Помел)№2 (середній)від 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Видбулгурвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
БрендОДАРОЧКАвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа кус-кус фасована

75
кілограм
23222 , Україна , Вінницька область , Вінницький р-н , село Якушинці, ВУЛИЦЯ Барвінкова, будинок 32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
БрендСТО ПУДІВвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа кукурудзяна фасована

54
кілограм
23222 , Україна , Вінницька область , Вінницький р-н , село Якушинці, ВУЛИЦЯ Барвінкова, будинок 32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Видшліфованавід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Помелномер 5від 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Може містити сліди глютенуТак, НіАктивна02-09-2026, 15:07
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Борошно пшеничне фасоване

505
кілограм
23222 , Україна , Вінницька область , Вінницький р-н , село Якушинці, ВУЛИЦЯ Барвінкова, будинок 32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Упаковкапакет паперовийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
БрендКРУПОСВІТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:07
Маса неттовід 2.0 до 2.0кілограмАктивна02-09-2026, 15:07
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:07
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:09:03
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за поставлений Товар здійснюється в розмірі 100 % упродовж 20 (двадцяти) календарних днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної Товару. Розрахунки здійснюються відповідно до пп. 2 п. 19 Порядку виконання повноважень Державною казнач ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється окремими дрібними партіями згідно з заявкою Замовника один раз на тиждень. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби. Партією Товару за Договором вважається поставка Товару в обсязі, що визначений за кожною окремою заявкою Замовника. Замов ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          95
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:42
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ